Рубрика: Політика

27 жовтня

В Мукачеві відмінили осінні канікули в школах. Через вибори ?

foto

Мукачево – єдине місто в Україні, де цьогоріч не буде осінніх канікул. Таким чином, майже 9000 мукачівських школярів навчатимуться в той час, коли інші відпочиватимуть.

Нагадаємо, що в усій країні з 25 жовтня розпочалися шкільні канікули. Спершу планувалося, що вони завершаться 1 листопада. Втім, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник підписав наказ про те, що у зв'язку з проведенням у найближчу неділю виборів до місцевих органів влади, в школах, де працюватимуть виборчі комісії навчання розпочнеться не в понеділок, а у вівторок (2 листопада). Втім, у Мукачеві осінні канікули не продовжили. Бо їх, виявляється… взагалі не було! Втім, все ж мукачівські школярі відпочити зможуть, але дещо пізніше.

- Замість осінніх канікул, ми дамо можливість відпочити мукачівським школярам узимку. Таким чином, виходить, що ми просто перенесли ці канікули на пізніший термін, вони пройдуть з 10 по 16 січня, - розповіла заступник начальника управління освіти Мукачівської міськради Катерина Маховська. Таким чином, зимові канікули триватимуть довше.

Як повідомили Karpatnews в управлінні освіти Мукачівської міськради осінні канікули відмінили з метою раціонального використання бюджетних коштів, паливно-енергетичних ресурсів. Також в управлінні вважають раціональним перенесення канікул через погоду, мовляв, так діти менше мерзнутимуть взимку.

Водночас, не виключено, що канікули могли перенести ще й через виборчу кампанію. Адже, як відомо, кандидатами в депутати Мукачівської міськради йдуть семеро директорів мукачівських шкіл, а також начальник управління освіти Мукачівської міськради Терезія Тіба. Чи, бува, не заставляють вчителів агітувати людей за директора школи?

Настя ПОТАП


27 жовтня 2010, 17:01
KarpatNews.in.uaСхожі новини


Кабмін проголосував за перепідпорядкування ДФСУ в обхід Мінфіну

Саміт США з Північною Кореєю скасований

Угорщина домовляється із США, щоби натиснути на Україну в НАТО

Екс-прем'єр Македонії отримав два роки в'язниці за елітний «Мерседес»

Через Закарпатську митницю намагались перемістити «тютюнові меблі» (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину