Рубрика: Відео

10 серпня

Кошицький музичний фонтан — один із найкрасивіших у світі (ВІДЕО)

foto

Кошице – мальовниче місто, розташоване в східній частині Словаччини. Перша згадка про нього датується 1320 роком. Головною визначною пам'яткою і домінантою міста є Домський собор святої Єлизавети, який підноситься над Кошице і розташовується на центральній площі міста. Це - найбільша церква Словаччини.

Будівництво цього готичного храму проходило під королівським наглядом у кілька етапів, починаючи з 1380 р. Він був добудований в 1508 році, його пятинефний інтер'єр має довжину 60 метрів і ширину 45 метрів. Вівтар 15 століття відноситься до найбільших в Європі. Крім того, ця церква розташовується далі за всіх на сході, в порівнянні з іншими готичними церквами Європи.

В Кошице також відмінно збереглися костел єзуїтів, лютеранська кірха, найстарший будинок міста - церква домініканців (13 ст.) і безліч інших культових споруд.

Сайт KarpatNews пропонує своїм відвідувачам на власні очі побачити ще одну родзинку другого за чисельністю населення міста Словаччини Кошице – музичний фонтан. Сподіваємося, що подібне диво колись прикрашатиме й Ужгород. 


10 серпня 2010, 13:38
KarpatNews



Схожі новини


Неймовірні пейзажі Закарпаття в одному відео

Неходяча жінка із Закарпаття підкорила Тису на байдарках (відео)

На клумбі залізничного вокзалу в Ужгороді росте конопля? (ВІДЕО)

Чим столична пані відрізняється від закарпатської жони (відео)

Град велетенських розмірів пройшовся обласним центром Закарпаття (відео)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину