Рубрика: Надзвичайне

18 жовтня

На Закарпатті гігантське автостовпотворіння перед кордоном із Словаччиною

foto

У пункті пропуску "Ужгород" уже півтори доби стоїть понад 100 вантажівок із різних країн, зокрема України, Росії, Словаччини, Словенії і Туреччини. Причина - несправні ваги країни-сусідки.

"Причини є дві. Першу причину ви самі знаєте - кожної суботи і неділі. Це пов’язано з платними послугами переміщення дорогами Словаччини. І друга причина - це проведення будівельних робіт на ваговому комплексі при виїзді", - каже голова комісії з припинення Ужгородської митниці Михайло Кочіш.

Водії вантажівок обурені: черга просувається повільно, а терміни доставки вантажу - фактично вичерпані. Такої затримки на українсько-словацькому кордоні не було вже давно - кажуть перевізники.

"Вчора ввечері в 21 годині уже сюди приїхав. Я би і сьогодні грузив, але як маю грузити, якщо тут стоїмо вже 42 години. Коли я проїду, то буде вже більше ніж 42 години", - каже водій вантажівки з Словаччини Роберт.

"Якщо ми не нгадаємо товар вчасно, штрафи дуже великі і то все з водія знімають", - каже водій вантажівки з України Микола.

Штрафи за затримку вантажу у кожного свої, але не менше 200-300 доларів - розповідають водії. Таку суму вони заробляють за місяць. Проте митники запевняють: ажіотажу на українсько-словацькому кордоні немає.

"Поки що збоїв немає. Єдиний, що черга протягом суботи-неділі - черга біля 110-115 автомашин, які спостерігались на об’їзній дорозі міста Ужгорода, але уже транспортні засоби в межах ділянки дороги, як веде безпосередньо до пункту пропуску", - каже голова комісії з припинення Ужгородської митниці Михайло Кочіш.

Та 110 машин ще й досі у черзі. Одні просуваються, за ними приїжджають інші. Словаки ж планують проводити будівельні роботи аж до 15 листопада. Аби полегшити пересування важкого транспорту, українська сторона запровадить дві черги: ліворуч - для порожніх машин, праворуч - для вантажівок із товаром. Поки всі ці авто як з українського так і з словацького боку зважують на ужгородських вагах.


18 жовтня 2010, 21:34
"24"



Схожі новини


У Хустському районі згорів позашляховик

В Україні за добу зафіксовано 3 497 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Іршавські вогнеборці врятували трьох монахів під час пожежі

За минулу добу в Закарпатській області у 78 пацієнтів підтверджено коронавірус

Вночі в Ужгороді згорів автомобіль (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину