Рубрика: Суспільство

12 жовтня

Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида провів прийом громадян

foto

На прийом до керівника краю, який відбувся у вівторок, 12 жовтня, прийшло більше тридцяти закарпатців. Звернення стосувалися вирішення земельних конфліктів, житлових проблем, надання матеріальної підтримки.

Так, жителька Ужгорода пані Марія, яка вже перенесла не одну операцію, звернулась із проханням про надання матеріальної допомоги для лікування. Аналогічна ситуація з потребою у ліках та коштах в пані Ілони з Берегівщини. Жінка просила допомоги на лікування чоловіка, якому необхідна заміна серцевого клапана. Операція в Києві може обійтися в кілька десятків тисяч гривень, яких у родини немає. Олександр Ледида  дав доручення начальнику обласного управління охорони здоров’я вивчити питання та допомогти  цим родинам.

Почесний громадянин Ужгорода Михайло Баник просив сприяння у розповсюдженні книги про видатних закарпатських митців в місцевих бібліотеках. Книга вийшла минулоріч, але через невеликий тираж змогу ознайомитися з нею мають не всі бажаючі. Керівник краю дав доручення начальнику управління культури опрацювати пропозицію заявника.

З Міжгір’я зверталися по допомогу у вирішенні земельного конфлікту. Одна з родин з Берегівщини просила сприяння у вирішенні житлової проблеми.

Олександр Ледида всіх уважно вислухав, доручив розібратися і допомогти. Звичайно, деякі питання не вирішуються за кілька днів, на їх розгляд і вирішення, у зв'язку з об'єктивними причинами, знадобиться більше часу.


12 жовтня 2010, 14:29
Прес-центр Закарпатської ОДАСхожі новини


Італія ввела обов'язкову вакцинацію всіх працівників

ВООЗ призупинила сертифікацію російської вакцини «Спутник V»

Вчені пояснили, чому змії пережили динозаврів

На Закарпатті державні виконавці стягнули з боржників понад 90 мільйонів гривень аліментів

Что нужно успеть до начала новогодней суеты?

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено