Рубрика: Економіка

02 серпня

У тіньовому обігу перебуває близько 350 млрд. гривень

foto

На сьогоднішній день, через нерозв’язані проблеми у податковій системі, у тіньовій економіці перебуває близько 350 млрд грн. Про це сьогодні сказав на брифінгу президент УСПП Анатолій Кінах.

А.Кінах наголосив, що після введення Податкового кодексу пройшло вже півтора роки, але досі залишаються не розв’язаними гострі проблеми. І, зокрема, за його словами, на сьогодні є безпрецедентно високою тіньова економіка.

"За різними оцінками це від 30% і вище. І згідно з тими розрахунками, які сьогодні представлені, це близько 350 млрд грн.. Це величезні ресурси, які знаходяться за межами бюджету і не беруть участі у розвитку суспільства, і розв’язанні важливих проблем для суспільства та держави", - зазначив президент УСПП.

А.Кінах підкреслив, що, після введення Податкового кодексу, досі залишається не вирішеним питання навантаження на фонд оплати праці. "Сьогодні навантаження на фонд оплати праці в середньому по Україні становить до 50% і вище. За деякими напрямками діяльності перевищує 100%. Це створює дуже серйозні проблеми, які заважають підвищувати платоспроможність внутрішнього ринку, підвищувати платоспроможність наших громадян. В тому числі, це є проблемою, що формує умови тіньової заробітної плати. За розрахунками – це мінімум 170 млрд грн.", - розповів він.

Джерело:  УНН


02 серпня 2012, 14:34
KARPATNEWS.in.ua — Усі новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Індекси споживчих цін у Закарпатській області за червень 2020 року

З 1 вересня мінімальна зарплата в Україні складатиме п’ять тисяч гривень

МВФ змінив прогноз падіння світової економіки в бік погіршення

Закарпатці за місяць купили нових авто на 2,3 мільйони доларів

Індекси споживчих цін у Закарпатській області за травень 2020 року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину