Рубрика: Політика

08 жовтня

Політичні сили Закарпаття звинуватили Балогу в масовій спробі підкупу виборців

foto

Як стало відомо, 8 жовтня під час круглого столу в облдержадміністрації представники більшості політичних сил краю звинуватили партію "Єдиний Центр" в масових спробах підкупу виборців. Політики звернулися до правоохоронців з вимогою припинити цю злочинну діяльність.

В інформації, надісланій прес-центром ОДА, зокрема йшлося про наступне:

"...Практично всі присутні на круглому столі учасники звернули увагу правоохоронців на масові спроби підкупу виборців з боку однієї з політичних партій краю. За їхньою інформацією, в області триває процес збору паспортних даних виборців, що супроводжуються обіцянками згодом виплатити по 150-200 гривень «гонорару» за правильно зроблений під час голосування вибір. Керівники політичних сил краю наполегливо просили правоохоронців втрутитися у цю ситуацію і зупинити подібну злочинну діяльність".

Крім того, як стало відомо, до представників різних політичних партій краю надходять численні сигнали від громадян про спроби підкупу. Представниками "Єдиного Центру" проводиться поквартирний (побудинковий) обхід виборців, збір паспортних даних та номерів мобільних телефонів. Людям "відкритим текстом" говорять, за кого треба голосувати і скільки грошей вони отримають у разі правильного голосування. В окремих випадках людям обіцяють поповнити рахунок мобільного телефону за кілька днів до дня голосування - лише за наявності їхньої попередньої згоди підтримати на виборах ЄЦ.

Закарпатські політики обурені таким грубим порушенням ведення виборчої кампанії з боку "Єдиного Центру". Вони вимагають від правоохоронців негайного втручання і припинення подібної злочинної діяльності. У свою чергу, керівник закарпатської міліції - Віктор Русин, пообіцяв реагувати на кожний такий факт. Жоден правопорушник не уникне відповідальності за порушення виборчого законодавства.


08 жовтня 2010, 18:28
KarpatNews.in.uaСхожі новини


Британія, США та Австралія створили нове оборонне партнерство

Качинський виключає можливість Polexit: Варшава однозначно бачить своє майбутнє в ЄС

Іноземця, якого розшукував Інтерпол, видворили з України

У Британії допустили новий референдум у Шотландії, якщо його підтримають 60% громадян

У Єврокомісії не бачать шансів для запуску процедури членства України у найближчі роки

їїїїїїїї...

блин
08 жовтня 2010, 18:44

Так і інші політичні партії так само пропонують гроші.До мене приходили і БЮТ-івці і регіонали.Трясця вашій матері.

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено