Рубрика: Політика

07 жовтня

Кандидата в мери Ужгорода покинув штаб

foto

Один із кандидатів у міські голови Ужгорода Віктор Погорєлов фактично залишився без виборчого штабу. Практично уся команда, яка працювали над "розкруткою" претендента Погорєлова, з вчорашнього дня перейшла на роботу до іншого кандидата.

Шок - стан, в якому зараз перебуває один із кандидатів у міські голови Ужгорода Віктор Погорєлов. На Театральній, 11 - зараз панує тиша та суцільне спустошення. Погорєлова покинула на призволяще практично уся команда, перейшовши на роботу в табір конкурента - Павла Чучки. Сам Погорєлов намагається не з'являтися на люди і не коментувати ситуацію.

Як стало відомо з достовірних джерел, екс-мер Ужгорода Погорєлов вже почав подавати сигнали про свою готовність почати перемовини з представниками виборчих штабів Ратушняка та Приходька. Предмет розмови: зняття з виборчої дистанції та подальше працевлашутвання. Подейкують, що Погорєлова цікавить посада першого заступника майбутнього мера Ужгорода.

Нагадаємо, що до офіційної реєстрації Павла Чучки кандидатом у міські голови Ужгорода рейтинг Погорєлова сягав близько 10%. За майже місяць активної передвиборчої кампанії його популярність зросла на 1,5 - 2%.


07 жовтня 2010, 13:35
KarpatNews.in.uaСхожі новини


Британія, США та Австралія створили нове оборонне партнерство

Качинський виключає можливість Polexit: Варшава однозначно бачить своє майбутнє в ЄС

Іноземця, якого розшукував Інтерпол, видворили з України

У Британії допустили новий референдум у Шотландії, якщо його підтримають 60% громадян

У Єврокомісії не бачать шансів для запуску процедури членства України у найближчі роки

їїїїїїїї...

ну да!!!
07 жовтня 2010, 13:53

дезінформація. но дуже правдиво))

знаток виборів
07 жовтня 2010, 13:57

це - правда, зателефонуйте Щадею. Він підтвердить

знаток виборів
07 жовтня 2010, 13:57

це - правда, зателефонуйте Щадею. Він підтвердить

....
07 жовтня 2010, 15:20

Да! я це теж чув...Спочатку ходили слухи, що Чучка не іде на мери, тому (по його же словам), щоб команда не страждала, всі перейшли до Погорєлова.... і....в найвідповідальнішу мить так КИДАНУЛИ! значить, Чучка все прорахував наперед! :))))

петро ів.
07 жовтня 2010, 16:29

Шо за дебіл таке написав.Вийдіть в місто і спитайте у людей за кого будуть голосувати і вам скажуть тільки не за рату.а будуть голосувати за Погорелова.

Андрій
07 жовтня 2010, 16:59

Петро Ів. Відійдіть трохи від Погорєлова і там запитайте, за кого вони будуть голосувати:)))

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено