новини за 4 серпня 2019 року

04 серпня

Закарпатська пенсіонерка подолала отруйного ворога оцтовою кислотою

Подекуди півтораметрові «вартові» зустрічають гостей Міжгірщини. Обабіч дороги Пилипець-Ізки-Келечин цілі плантації борщівника

Прочитати новину
04 серпня

У Виноградові камери зафіксували факт вандалізму (фото, відео)

Фігурки школярів, які мають привертати увагу водіїв постійно ламають. Цього разу факт вандалізму зафіксувала камера відеоспостереження.

04 серпня

На кордонах з ЄС величезні затори

На угорському та словацькому

04 серпня

Історія трансформації синагоги-філармонії в Ужгороді (фото)

Будівлю обласної філармонії й колишньої синагоги в Ужгороді нині показують усім туристам, бо навіть у такому пошарпаному вигляді, як її бачимо зараз, вона справляє приємне враження. Велична, красива, з незвичною архітектурою і безліччю деталей-візерунків – вона височіє над Ужем от уже 111 років.

04 серпня

Закарпатців попереджають про пожежну небезпеку

Очікується переважно висока та надзвичайна пожежна небезпека

04 серпня

В Ужгороді роми напали на дівчину, відібрали 5 тисяч гривень та розбили голову (фото)

В Ужгороді стався прикрий інцидент.

04 серпня

У Техасі в супермаркеті розстріляли більше дюжини людей

Більше 12 людей стали жертвами стрілянини в торговому центрі в місті Ель-Пасо в американському штаті Техас

04 серпня

3 ДТП стались на Закарпатті

І відреагували на 117 викликів

04 серпня

Удома втратив очки ФК «Ужгород»

Щоправда, і суперник був серйозним – житомирське «Полісся». Загалом матч видався цікавим, тривав у приблизно рівному суперництві.

04 серпня

У Хусті сталася ДТП: біля АЗС перекинувся мікроавтобус (ФОТО, ВІДЕО)

Щойно в Хусті, біля АЗС «Маркет», сталася ДТП.

04 серпня

На Рахівщині розшукано неповнолітню, яка заблукала у горах

Співробітники Рахівського відділення поліції повернули додому 14-річну мешканку села Розтоки. Дівчину розшукали на полонині «Вищий щауль», на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. Життю та здоров’ю дівчини загрози нема.

04 серпня

«Минай» набирає перші очки у Першій лізі

«Минайці» здобувають перший заліковий пункт у Першій лізі. Все завдяки виїзній нічиї у Миколаєві – «минайці» зіграли з місцевою командою внічию 1:1. Доля матчу вирішилася у першому таймі. Після пропущеного голу на 23-ій хвилині, закарпатці дуже швидко відігралися. Перший історичний гол «Минаю» в цьому турнірі забив Роберт Гегедош.