Рубрика: Надзвичайне

07 серпня

Мукачево, як і Неаполь, може просто "потонути" у смітті...

foto

Ситуація, яку мали можливість спостерігати жителі міста над Латорицею протягом цього тижня, дійсно неприємно здивувала. Мова йде про купи сміття, які бачили мешканці міста Мукачева, коли проходили «Старим пасажем побуту».

А річ в тім, що мешканці прилеглих будинків та магазинів висловили свою незгоду з тим, що австрійська фірма "ABE-Мукачево" вирішила розмістити в старому ларичному дворі сміттєві баки. Як кажуть самі підприємці, антисанітарія та пацюки останнім часом в цих місцях стали звичними речами. Тож багато підприємців просто не згодились підписувати договори про вивіз та утилізацію сміття, адже вони переконані, що на місцях, де будуть встановлені сміттєві баки, з'являться цілі сміттєзвалища.

Зовсім іншу точку зору на цю ситуацію мають представники підприємства, яке займається вивозом сміття. Як сказала Марії Оленич, директор підприємства по вивозу сміття, на сьогоднішній день в техніку та контейнери було інвестовано близько 13 млн. гривень. Жінка переконана, що поява сміттєвих баків сприятиме чистоті навколишніх територій.

Після довгих дискусій було прийнято альтернативне рішення, яке на деякий час задовольнило обидві сторони конфлікту. Учасники домовились встановити контейнери для сміття на один випробувальний тиждень.

Зрозуміло одне, на цьому інцидент не вичерпався. Адже і досі в центральній частині міста можна побачити пакунки з побутовими відходами, які, роздерті собаками, розносяться по навколишніх територіях.

На жаль, подібні речі не додають позитиву до іміджу Мукачева, а навпаки, заставляють задуматись чи не спіткне Мукачево доля італійського Неаполя, котре просто в один день "потонуло" в смітті. Та й туристи, які побачать таку антисанітарію в центрі міста, навряд чи захочуть приїхати сюди знову.

Попри все, віриться, що і владі Мукачева, і австрійським "прибиральникам" вистачить сил та ресурсів нарешті вирішити проблему вулиці Достоєвського.
 


07 серпня 2010, 7:52
Наталія Вігодованець, Інтернет-видання "Панорама Мукачева"Схожі новини


На Ужгородщині мікроавтобус злетів з дороги та перекинувся

Несанкціоновані сміттєзвалища залишаються основною екологічною проблемою в Україні

В Ужгороді легковик протаранив будівлю (ФОТО)

На Філіппінах вирує тайфун «Сурігай» - 60 тисяч осіб евакуювали

На Ужгородщині горів житловий будинок (ФОТО)

їїїїїїїї...

ІННА
20 березня 2011, 22:40

Брехня, Мукачево най чистіше місто!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено