Рубрика: Політика

29 липня

Балога вирішив прикрити старих і заплямованих молодими і чистими?

foto

Партія "Єдиний центр" готова надати 50% місць у своїх виборчих списках на місцевих виборах молодим політикам. Тож, як бачимо, відмивати можна не лише гроші, але й забруднене реноме

Про подію на прес-конференції повідомив колишній заступник глави секретаріату президента Ігор Попов, що вступив у цю партію.
"Єдиний центр" готовий віддати половину місць у своїх списках і в округах тим політикам, які принесуть користь громадам і будуть працювати на майбутнє України... "Єдиний центр" готовий розглянути пропозиції по висуванню осіб з чистою репутацією, не пов'язаних з партіями вчорашньої або сьогоднішньої влади", - сказав він, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.
Попов підкреслив, що результати президентських виборів продемонстрували високу затребуваність українцями нових політиків.
Тому, на думку членів "Єдиного центру", у місцевих виборах повинна брати участь як можна більша кількість молодих і перспективних кандидатів.
Партія пропонує тим молодим політсилам, участь яких у виборах обмежується новим законом, приєднатися до "Єдиного центру" і спільно брати участь у цих виборах.
Попов підкреслив, що став членом "Єдиного центру" для того, щоб курирувати в партії цей напрямок її роботи.


29 липня 2010, 17:53
RIOСхожі новини


МЗС Словаччини вибачилося перед Україною за жарт свого прем'єра про Закарпаття

На Закарпатті судитимуть буковинця, за спробу вивезти цінні картини до ЄС

Співробітників посольства України в Польщі затримали за спробу вивезти валюту, золото і цигарки

На території Національного природного парку «Синевир» виявили браконьєрів

Поліцейські Закарпаття за вихідні виявили майже три сотні порушень карантину

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину