Рубрика: Кримінал

20 жовтня

Що перепаде Закарпаттю з 30 млн. євро від ЄС для вирішення проблеми нелегалів?

foto

Євросоюз виділив Україні 30 мільйонів євро на вирішення питань по нелегальних мігрантах, посилення національної політики в сфері міграції, а також на будівництво семи центрів тимчасового розміщення й двох центрів утримання мігрантів.

Очікується, що програму реалізують за два з половиною роки. Допомога передбачена в контексті Угоди про реадмісію між ЄС і Україною, повідомляє «Фокус» із посиланням на прес-службу представництва ЄС в Україні.

«Проект допоможе Україні затримувати й правильно поводитися з неврегульованими мігрантами - відповідно до кращих європейських практик і гуманітарних стандартів», - повідомили в представництві ЄС.

«Мета проекту - у наданні підтримки Україні в проектуванні, облаштованості й наданні устаткування для пунктів тимчасового розміщення й центрів затримки для неупорядкованих мігрантів відповідно до європейських стандартів», - говориться в повідомленні.

У ЄС вважають, що оновлені центри «забезпечать належні умови для проживання й поведінки відносно мігрантів, прийнятих на умовах реадмісії, або затриманих неурегульованих мігрантів - відповідно до рекомендації Ради Європи й Комітету попередження катувань або нелюдського чи такого, що принижує гідність поводження й покарання».

Раніше академік-секретар відділення економіки Національної академії наук України Елла Лібанова заявила, що трудові мігранти щорічно роблять грошові перекази в Україну на суму близько 2 млрд. євро.

Відомості-UA.com


20 жовтня 2011, 8:26
Karpatnews.in.ua — Усі Новини Закарпаття, України та світуСхожі новини


На Іршавщині ще троє членів ДКВ, визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування

15 грамів рослинної речовини та 9 таблеток було виявлено у мешканця міста Ужгород

В результаті стрілянин у Німеччині загинуло 11 людей

У Виноградові до смерті забили літнього чоловіка (ФОТО)

На Закарпатті викрили прикордонника при отриманні 900 доларів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину