Рубрика: Надзвичайне

07 вересня

На Хустщині малолітні онуки спалили дідові літню кухню, "покурюючи" цигарки...

foto

Днями у селі Монастирець Хустського району на обійсті 85-річного пенсіонера Івана трапився «цікавий» випадок. Винуватцями пожежі стали його 9-річні онуки, які, на щастя, не постраждали через згубну звичку палити цигарки. Хоча паління ще нікому не йшло на користь, а тим більше таким маленьким громадянам.

Недільного ранку батьки з дідусями та бабусями, як і всі односельчани, зібралися до церкви на ранкову літургію. А вдома на господарстві залишилися брати-сестри Ангеліна, Мар’яна та Василь. З бажанням залишитися непоміченими, діти вибралися на горище літньої кухні аби… запалити цигарочку. Зручно влаштувавшись на сіні онуки запалили «люльку миру». В якійсь момент недопалок опинився в сіні, а діти почали гасити його тим самим сіном.

Пожежну охорону викликати не було кому – усі люди зібралися у церкві. Загорання на подвір’ї, яке розташоване в кінці вулиці, помітили тільки тоді, коли почав «стріляти» шифер на даху. В результаті, до приїзду 2-ох відділень хустських вогнеборців, полум’ям було знищено горищне приміщення, покрівлю, 1м.куб. дошок, 1 центнер муки та 3,5 тони сіна. Загалом завдані дітьми збитки оцінюються у 20 тисяч гривень.

 Є і втішний момент – завдяки оперативним діям, пожежникам вдалося врятувати від перекидання вогню поруч розташований житловий будинок, пластикова обшивка якого від дії високої температури вже давно «скипіла» до їхнього прибуття. 


07 вересня 2010, 15:43
Олег Шрамко, начальник Центру пропаганди ГУМНС у Закарпатській областіСхожі новини


На Міжгірщині травмувався турист

У світі підтвердили майже 12 мільйонів випадків COVID-19

В Україні зафіксовано 807 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Закарпатській області за добу виявлено 75 нових випадків COVID-19

Українець приховав у мікроавтобусі 200 пачок сигарет

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину