Рубрика: «21:Ужгород»

14 серпня

Фестивальний "Кубок Закарпаття" відправився у Білорусь

foto

А ще — у Черкаси, Донецьк та Мукачево...

Цього місяця в Мукачівському гуманітарно-педагогічному коледжі пройшов традиційний міжнародний фестиваль «Кубок Закарпаття». Програма фесту включала в себе сім різноманітних турнірів, що привабило чималу кількість учасників (більше ста) з трьох країн та майже всіх областей України.
Найсильніший склад зібрав турнір «В», куди допускалися всі бажаючі. Серед учасників було 10 майстрів і навіть міжнародний гросмейстер серед жінок. Сім турів боротьби принесли перемогу міжнародному майстру з Донецька Антону Ситнікову. На другому місці – чернігівський міжнародний майстер Олександр Носенко. На третій сходинці – Олег Будніков (Запоріжжя).
У турнірі «А» (з обрахунком рейтингу ФІДЕ) переміг черкащанин Юрій Воронов. На півкроку позаду нього – мукачівський майстер Роберт Орос, а замкнув трійку призерів ужгородець Богдан Боршош. Турнір «С», де змагалися юні шахісти 1995 р.н., виграв майстер ФІДЕ з Білорусі Антон Сягоднік. Він показав стовідсотковий результат, здобувши перемоги у всіх поєдинках. На другому місці – Дмитро Козак зі Львівщини, а «бронза» – у вихованця мукачівського Будинку школяра Євгена Пумпинця (тренер – Володимир Коворданій).
Турнір «D», в якому змагалися наймолодші шахісти (2000 р.н. і молодші), приніс перемогу вихованцю Мукачівського ДЮШАК Олександру Решетарю. В останньому турі, щоб здобути загальну перемогу, Сашкові необхідно було перемогти сильного шахіста з Білорусі першорозрядника Дмитра Чопка. І наш вихованець у результаті 2-годинної боротьби досяг бажаного результату. Перемога в цій зустрічі вивела Сашка на першу сходинку п’єдесталу! На подальших місцях білоруси Олексій Аніщенко та Микита Зубков.

Євген НЕЖИВИЙ, студент факультету журналістики ЛНУ

 


14 серпня 2011, 16:04
KARPATNEWS.in.ua — Усі Новини Ужгорода, Мукачева та ЗакарпаттяСхожі новини


Цього року у водоймах Закарпаття вже загинуло 17 людей (ВІДЕО)

На дорогах гине дедалі більше закарпатців (ВІДЕО)

В Ужгороді зацвіла липова алея (ВІДЕО)

Випускний: що й за скільки? (ВІДЕО)

Мешканці мікрорайону «Підлипники» потерпають від постійних підтоплень (ВІДЕО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину