Рубрика: Культура

14 липня

Ювелірний дім "Фаберже" відновив роботу

foto

Ювелірний дім „Faberge“, який припинив виробництво в 1917 році, відновив роботу. Компанія почала виробництво з випуску серії „Les Fameux de Fabergе“, що складається з 12 підвісок у формі яйця вартістю від 100 до 600 тисяч доларів.

Дизайн цих підвісок, кількість яких відповідає кількості місяців у році, відображає російські приказки. Наприклад, серед випущених підвісок є "Хайтек-яйце" — "Людина сама коваль свого щастя", "Мозаїчне яйце" — "Стара любов не іржавіє" і так далі. Випускатимуться також і більш доступні прикраси вартістю від чотирьох тисяч доларів.

Будинок „Faberge“ належить південноафриканському бізнесменові Брайну Гілбертсон, який у 2007 році придбав всі права на бренд у компанії „Unilever“ за 38 мільйонів доларів. Нащадкам засновника компанії Густава Фаберже, який створив ювелірний будинок в 1842 році в Росії, бренд не належить з 1937 року, коли вони продали цей бренд американцеві Семюелу Рубіну.

У XX столітті під цим брендом випускалися найрізноманітніші товари: від парфумерії та одягу до кінофільмів.

Лента.Ру


14 липня 2011, 20:03
KARPATNEWS.in.ua — Усі Новини Закарпаття, України та світуСхожі новини


Свято «HOLI» на день молоді в Ужгороді

День села Вишково в ужгородському скансені

У виставковій залі Закарпатського музею народної архітектури та побуту відбудеться відкриття пленерної виставки «Рожевий цвіт»

В Ужгороді у крипті в колишніх Королівських підвалах є можливість помолитися старим Богам (фото)

До Дня молоді в Ужгороді – Відкрита Ніч

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину