Рубрика: Політика

14 липня

По той бік Карпат впровадять унікальну систему електронного врядування

foto

За ініціативи голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва в регіоні реалізується експеримент з впровадження системи електронного врядування, аналогів якої в Україні немає.

Про це повідомили в прес-службі Чернівецької облдержадміністрації.

Аналоги експериментальної системи інфомраційного обміну під назвою інтегрована інформаційно-аналітична система регіонального управління (ІАСУ), успішно впроваджуються у багатьох країнах Заходу для підвищення рівня відкритості влади, подолання корупції на всіх рівнях, зменшення адміністративних витрат та часу на надання державних послуг населенню.

“Метою створення ІАСУ є побудова високотехнологічної системи урядування на території області, що поєднує існуючу систему державного управління з перевагами сучасних інформаційних технологій та забезпечує повноту реалізації конституційних вимог щодо відповідальності держави перед людиною за свою діяльність”, - зазначив повідомляє радник голови облдержадміністрації, директор ОКП “Адміністратор систем електронного урядування” Вадим Закревський.

За його словами, проект передбачає впровадження новітніх інформаційних технологій в систему державного управління та побудову на регіональному рівні діючої моделі майбутньої системи електронного урядування в Україні. В основу його мають бути покладені найкращі інформаційні технології і передовий світовий досвід створення подібних систем.

"В першу чергу, це технологія X-Road, що успішно реалізована в Естонії, і передбачає створення єдиної системи обміну інформацією між територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, територіальними органами фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, органами місцевого самоврядування та підпорядкованими їм підприємствами, установами, організаціями", - наголосив В.Закревський.

На думку радника губернатора, впровадження новітніх технологій дозволить забезпечити достовірний облік наявних трудових, матеріальних, енергетичних, природних та інших ресурсів області, подолати відомчу роз’єднаність та суттєво вдосконалити роботу державного апарату на районному і обласному рівні, зменшити рівень тінізації економіки, а головне – підвищити рівень захисту найманих працівників та створити умови для обслуговування населення державними установами з використанням засобів Інтернету.

Раніше УНН повідомляв, що голова Чернівецької облдержадміністрації доручив ревізувати інвестиційний паспорт області.

УНН


14 липня 2011, 14:14
KARPATNEWS.in.ua — Усі Новини Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Звіт щодо черг на контрольних пунктах пропуску із сусідніми державами

Китай стягує війска через протести в Гонконзі

Закарпатські правоохоронці встановлюють обставини незаконної переправи через кордон групи нелегалів

Черги на пунктах пропуску

Вночі в Мукачеві горіла піцерія

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину