Рубрика: Надзвичайне

05 серпня

Янукович перервав відпустку і терміново скликає РНБО

foto

Президент України Віктор Янукович перериває свою відпустку і терміново скликає позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони України з питання вжиття заходів протидії можливим пожежам у зв'язку із складними погодними умовами.

Як повідомила прес-служба Президента України, Віктор Янукович скасував усі заплановані на поточний тиждень у своєму робочому графіку заходи та перервав відпустку у зв'язку з необхідністю вжиття заходів із запобігання поширення загроз виникнення пожеж, що становлять небезпеку для життя громадян.

Для ухвалення невідкладних рішень глава держави скликає 5 серпня у Криму позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони України.

Янукович також ухвалив рішення викликати з відпусток керівників центральних органів виконавчої влади та голів обласних державних адміністрацій.

Президент України за результатами засідання РНБО планує ухвалити низку організаційних рішень, які покликані забезпечити локалізацію можливих кризових явищ у зв'язку із загрозою виникнення пожеж через спекотні погодні умови, наголосили в Адміністрації глави держави.
 


05 серпня 2010, 10:38
ТСНСхожі новини


В результаті пожежі загинув літній берегівчанин

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За добу в Ужгороді виявлено 25 нових випадків коронавірусної інфекції

За минулу добу на Закарпатті у 100 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР

Ситуація з коронавірусом виходить з-під контролю - ООН

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину