Рубрика: Надзвичайне

12 липня

Закарпатський список затонулих ледь не поповнила дівчина з Тросника

foto

...Він стрибнув у воду і швидко поплив до середини Тиси, де третя дитяча фігурка, лежачи у півметровій воді, махала руками, а згодом повністю перестала рухатися.

Липневий недільний день налаштовував тільки на приємне. Тим більше на березі річки Тиса поблизу села Тросник.  Можна скупатися у досить глибокій заплаві, де майже немає течії, можна порибалити або влаштувати пікнік. Або одне й друге, й третє разом.

Відпочинок удався, але підвечір, коли вже всі речі були зібрані, щоб повертатися, з Тиси пролунав переляканий голос: «Люди, поможіть! Топиться». І тут  стає озуміло, чому в річці так легко загинути.  Тому що в перші секунди ніхто не готовий реагувати – можливо, діти жартують. А , крім того, незрозуміло, хто топиться.

Справа в тому, що все відбувається посередині русла поблизу довгої річкової коси. Здалеку видно голови трьох підлітків, які відчайдушно бовтаються у воді. Нарешті розумієш, що двоє з них знесилено вибираються з водяного завороту, а третя фігурка безладно бовтається на мілині, де течія особливо швидка.

Першим зорієнтувався молодий чоловік, який відпочивав на Тисі разом з сім'єю. Він стрибнув у воду і швидко поплив до середини Тиси, де третя дитяча фігурка, лежачи у півметровій воді,  махала руками, а згодом повністю перестала рухатися.. Хлопчина, який кликав на допомогу почав голосно плакати. Чоловік, який кинувся на допомогу, підхопив тіло на руки й виніс на косу. Тепер стало видно, що це дівчина.

«Викличте «швидку!» - закричав чоловік. Люди, що залишилися на березі, викликали медичну допомогу, яка навряд чи вже б допомогла. Але, на щастя, дівчину вдалося привести до тями. Через деякий час і врятована, і її однолітки подалися углиб півострова, де можна вийти на лівий берег Тиси і дочекатися лікарів.

Як згодом стало відомо, врятував дівчину виноградівець Отто Мезев. А дівчину звати Світлана, їй 16 років і живе вона у селі Тросник.

Василь Горват, очевидець, Виноградів.ІНФО


12 липня 2011, 9:14
KARPATNEWS.in.ua — Усі Новини ЗакарпаттяСхожі новини


Вибух під час виступу президента Афганістану: десятки жертв

Український автобус потрапив у ДТП в Польщі

За минулу добу закарпатські патрульні зафіксували три ДТП

На Львівщині сталася смертельна ДТП: зіштовхнулись легковик з пасажирським автобусом

Під Києвом згорів будинок колишньої голови Національного банку України

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину