Рубрика: Культура

01 вересня

В Ужгороді відбувся "партійний" конкурс караоке "Пісня над Ужем"

foto

У неділю, 29 серпня, Ужгородська міська організація політичної партії «Сильна Україна» (голова бюро – Петро Кіндюх) провела яскраву і життєрадісну акцію на центральній площі Ужгорода - конкурс караоке «Пісня над Ужем».

Конкурс пройшов під гаслом "Співоча Україна – Щаслива Україна – Сильна Україна", за активної участі і підтримки близько трьохсот жителів та гостей обласного центру. Ведучий програми, активіст місцевого осередку партії Віталій Біровчак майстерно привертав увагу майже всіх, хто проходив у цей час площею, вміло підтримував інтригу, анонсуючи виступ зірки – інкогніто міжнародного рівня. І поки підраховували гроші, виграні фіналістами, та визначали найкращого, зірка дійсно з'явилась і порадувала своїм чарівним голосом – це була відома за межами України співачка, лауреат міжнародного конкурсу "Нова хвиля" та багатьох інших, учасниця дуету "Барселона" Галина Гаврилко, до речі, член міського осередку "Сильної України".

Вручаючи нагороди переможцям, Петро Кіндюх підкреслив, що радий очолювати міський осередок партії, в якому переважна більшість – це ініціативна, креативна і оптимістично налаштована молодь, покликана взяти активну участь у розбудові майбутньoго нашого міста. А на закінчення й сам заспівав акапелло пісню Іва Монтана французькою мовою.

 Ужгородцям сподобався змістовний розважальний захід над мальовничим Ужем. 


01 вересня 2010, 10:50
Прес-служба Ужгородської міської організації політичної партії "Сильна Україна"Схожі новини


В Ужгороді презентують дебютну книжку Юлії Медюх

У «Паланку» представлено виставку мистецьких полотен «Чуття єдиної родини»

До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська

В мережі з’явилося архівне відео святкування 300-ї річниці з дня народження Ілони Зріні в замку Паланок

В Ужгороді виставку творів живопису презентує Сергій Глущук

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину