Рубрика: Кримінал

14 червня

Прикордонники Закарпаття в автівці молдаванина знайшли контрабандних сигарет майже на 140 тис. грн. (ФОТО)

foto

На Закарпатті прикордонниками Чопського загону спільно з співробітниками митниці в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів «профілактика 2011» припинено спробу незаконного переміщення через українсько-угорський державний кордон тютюнових виробів.

12 червня 2011 року, близько 20.00 години до міжнародного  автомобільного пункту пропуску “Тиса”, на в'їзд з України прибув легковий автомобіль марки Хонда “Акорд”, на іноземних реєстраційних номерах, під керуванням 45-річного громадянина Молдови.  
    Виходячи з нетипової поведінки водія та наміру якнайшвидше пройти всі види контролю, прикордонниками було ініційовано виведення даного транспортного засобу із «зеленого коридору» в «червоний коридор» та здійснити поглиблений огляд транспортного засобу. В результаті огляду  спільною прикордонно-митною оглядовою групою було виявлено 700 пачок цигарок вітчизняного виробництва, марки «МаrІbоrо GOLD», які знаходились в пустотілих просторах заднього і переднього бамперів та лівому, правому порозі, а також у валізі серед особистих речей і  в інших спеціально виготовлених тайниках.
         За оцінкою експертів,  вартість  не задекларованих  та  прихованих  цигарок  досягає близько  8,5 тисяч гривень. Разом з тим, на  підставі ст. 377 Митного кодексу України також було вилучено легковий автомобіль марки “Хонда”, 2003 року випуску, сума оцінки  якого склала майже 140 тисяч гривень.

Сергій  БРОВКО, начальник прес-служби  Чопського прикордонного загону


14 червня 2011, 10:57
KARPATNEWS.in.ua — Усі Новини Ужгорода та ЗакарпаттяСхожі новини


На Ужгородщині масово обкрадають автівки (фото)

Прокуратура категорично не погоджується із ухвалою Хустського районного суду

Жахливе вбивство у Берегові: 24-річний син зарізав матір

Правоохоронці затримали 2 закарпатців, які зберігали наркотики

Правоохоронці Мукачева затримали 4 крадіїв

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину