Рубрика: Надзвичайне

04 серпня

У закарпатському Мукачеві городяни знищують алею троянд

foto

Жителі міста не цінують краси: свавільно нищать одну з принад міста, викорчовуючи квіти, аби пересадити у власному саду. Міліція знизує плечима.

Цього літа мукачівці та гості міста мають можливість милуватися алеєю троянд, яка прикрашає площу Злагоди, що в мікрорайоні Росвигово. Квіти висадили ще восени: спершу – червоні, за ними — абрикосові та білі троянди. Посередині чергуються білі, жовті та червоні квіти.

Як повідомили в управлінні міського господарства на площі висаджено 2652 кущів чайно-гібридного сорту троянди. Доглядають за квітами працівники КП «Комбінат благоустрою».

З ініціативою створення площі Злагоди та висадження алеї квітів рік тому виступили народний депутат Василь Петьовка та почесний громадянин Мукачева Віктор Балога.

Клумби привертають увагу мешканців та гостей Мукачева: і в будні, і особливо у вихідні дні нерідко можна спостерігати, як люди фотографуються на тлі алеї.

 Втім, на жаль, далеко не всі мукачівці усвідомлюють це. У міськвиконкомі нарікають: вже не один раз квіти просто нищили, чи просто викорчовували, аби, не витрачаючи коштів, пересадити у власному саду. Жодного злодія поки не вдалося знайти, на заяви про крадіжки троянд в міському управління міліції тільки розводили руками, мовляв, у нас повно важливішої роботи. 


04 серпня 2010, 16:59
Мукачево.нетСхожі новини


В результаті пожежі загинув літній берегівчанин

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За добу в Ужгороді виявлено 25 нових випадків коронавірусної інфекції

За минулу добу на Закарпатті у 100 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР

Ситуація з коронавірусом виходить з-під контролю - ООН

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину