Рубрика: Економіка

04 серпня

Віце-прем’єр Клюєв зробив останнє попередження боржникам зарплат

foto

«Відповідальним за затримки зарплати дано останній строк – до 10 серпня», – наголосив перший віце-прем’єр-міністр України. Про це 4 серпня повідомила прес-служба урядовця.

Андрій Клюєв нагадав, що з цього питання в Уряді під головуванням Прем’єр-міністра вже відбулося дві наради 8 червня та 22 липня: «Доручення щодо скорочення заборгованості з оплати праці рядом міністерств не виконано». 

Перший віце-прем’єр-міністр зауважив, що 2 серпня на засіданні урядового комітету було розглянуто проект постанови, спрямований на погашення боргів із заробітної плати та посилення відповідальності керівних кадрів: «Порушникам трудового законодавства надано строк до 10 серпня для забезпечення поточних розрахунків з найманими працівниками. Це було останнє попередження».

Андрій Клюєв також доручив міністру праці та соціальної політики, міністру з питань житлово-комунального господарства, голові Пенсійного фонду, головам Ради міністрів АР Крим, обласних та міських державних адміністрацій поліпшити роботу з надання громадянам субсидій.

Перший віце-прем’єр-міністр зазначив, що в першу чергу це стосується підвищення якості інформування громадян на місцевому рівні. Крім того, Андрій Клюєв зобов’язав міністра праці та соціальної політики, міністра економіки, міністра фінансів поліпшити роботу з оздоровлення дітей під час канікул: «Зволікання з організацією дитячого відпочинку цього літа потребує окремого розгляду. Прошу надати вичерпну інформацію з цього питання».
 


04 серпня 2010, 16:34
ЗІКСхожі новини


З початку року закарпатці у розвиток війська вклали майже 80 мільйонів гривень

Травень настав – гроші забрав: скільки коштує шкільний випускний 2018? Розміри поборів шокують

Актуальні ціни на оренду квартир в будинках старого житлового фонду Ужгорода

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,14 грн/долар

Закарпатці сплатили понад мільярд гривень за загальнообов’язкове державне соціальне страхування

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину