Рубрика: Політика

29 липня

Президента Януковича патріарх Кирило вважає глибоко віруючою людиною

foto

Патріарх Московський і всієї Руси Кирило високо оцінює діяльність президента Віктора Януковича з точки зору поліпшення церковно-державних відносин.

 

Про це Кирило заявив в інтерв'ю телеканалу "Вести-24", запис якого відбувся у вівторок в патріарших покоях Києво-Печерської лаври.

"Як політик він (Янукович) спирається на православний світогляд", - заявив патріарх Кирило.

Так патріарх відповів на запитання про мотиви нещодавнього нагородження українського президента вищою нагородою Російської православної церкви - орденом святого князя Володимира (I ступеня).

Нагадавши, що нагородження було приурочене до "вагомої круглої дати" - 60-річчя з дня народження Януковича, патріарх Кирило охарактеризував президента України як "людину глибоко віруючу", яка, "як і належить президентові, служить справі духовної просвіти свого народу".

"Церква оцінює ці зусилля президента України, і з повною відповідальністю і глибоким задоволенням я вручив йому цей орден", - заявив предстоятель Російської церкви

Він також висловив задоволення "рівнем діалогу з представниками української влади і громадськості" в ході свого другого пастирського візиту в Україну. На думку патріарха, суспільство України "входить у пору своєї стабільності".
 


29 липня 2010, 14:33
Сергій РоманенкоСхожі новини


На Закарпатті наркоман з наркотиками розсівся посеред дороги (фото)

Майже 130 тисяч закарпатців отримали медикаменти за програмою «Доступні ліки»

Поліція розшукала двох зниклих закарпатців

Офіційно про аварію, в якій травмувався мотоцикліст із Ужгорода

Аварія у Берегові: в лікарні 3 людини

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину