Рубрика: Суспільство

17 травня

Пластуни Закарпаття їдуть до Львова на 100-річчя українського скаутингу

foto

Цими вихідними, 21-22 травня у сусідньому з Ужгородом Львові відзначать 100-річчя українського скаутингу. До участі у заходах запросили представників скаутських організацій з Словаччини, Чехії, Угорщини та інших регіонів України. Організатори очікують, що лише із сусідньої Польщі до Львова приїдуть близько 800 скаутів.

"У програмі заходів 21 травня - теренова гра у центральній частині Львова, участь в якій візьмуть мішані українсько-польські команди, - розповів Мацієвський, президент Організації українських скаутів (ОУС), співорганізатор заходів. - А 22 травня відбудеться Служба Божа в Катедрі, після якої всі учасники святкувань зберуться на площі перед Львівською оперою. Там відбудеться офіційна частина свята. Опісля учасники заходів пройдуть урочистим вимаршем по Львову".

Він додав, що до участі у заходах у Львові долучаться представники Львівського та Черкаського осередків ОУС, а Вінницький осередок ОУС організує святкування 100-річчя українського скаутингу у Шаргороді. Напередодні святкувань, 20 травня, представники ОУС складуть скаутську присягу, пише lviv.expres.ua.

Довідка:

Перші скаутські групи у Львові з'явилися 1909 року. Їхнім засновником був гімназист Андрій Малковський. У 1911 році виникли перша скаутська Організація під назвою Головна львівська скаутська рада.

Власкор.net


17 травня 2011, 8:24
KARPATNEWS.in.ua — Усі Новини Закарпаття, України та світуСхожі новини


В Україні менше третини дітей річного віку вакциновані від кору, паротиту та краснухи

В Ужгороді можуть працювати кінотеатри та розважальні заклади

Лівобережна частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання

На розмір яких показників впливає та не впливає зміна прожиткового мінімуму з 1 липня 2020 року?

Про нові умови перетину угорського кордону

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину