Рубрика: Суспільство

04 серпня

Волонтери з-за кордону розповіли дітям закарпатців про В’єтнам та Індонезію

foto

20 та 21 липня у таборах відпочинку Перечинського району «Барвінок» та ЛОК «Карпати» волонтери міжнародної молодіжної організації «AIESEC» з Індонезії та В’єтнаму, спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Перечинського РЦЗ та Центру соціальної служби для дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації провели тренінги на тему: «Культура та розвиток Індонезії та В’єтнаму».

Метою тренінгу було розширення світогляду, внутрішнього світу дітей.

Волонтери представили різноманітні слайди та відеокліпи із зображенням довгого шляху розвитку цих країн, а саме: архітектури, образотворчого мистецтва, кіномистецтва, літератури, музики, танців, театру. Але основний акцент був зроблений на основні напрямки розвитку економіки цих країн.

Отже, Індонезія – це індустріально-аграрна країна з найбільшим в Азії плантаційним господарством та розвинутою гірничодобувною промисловістю. Основою економіки становлять нафто- та газопереробка, металургія, будівництво. Традиційні ремесла — виробництво батіка, чеканні вироби із срібла, кераміка, плетення циновок. Надзвичайно розвинутий туризм.

В'єтнам – сільськогосподарська країна: 56% населення працює в цій галузі. Тут домінує вирощування рису, кави, каучуконосів, бавовни, чаю, сої, цукрового троснику, арахісу, екзотичних фруктів. Не менш важливе місце в економіці країни займає нафтодобування та будівництво.

Якщо в таборі "Барвінок" заняття проводилось в приміщенні, то в ЛОК "Карпати" – просто неба, на розкішній галявині поблизу річки Уж. Ось це було справжнє свято для дітей! Обстановка була настільки дружньою та схильною до спілкування, що ніхто не стояв осторонь, особливо коли почалися розважальні ігри. Волонтери були по-справжньому здивовані такою зацікавленістю дітей до їхньої розповіді.

До речі, в ЛОК "Карпати" відпочивають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування з Перечинської та Часлівської шкіл-інтернатів, яким звісно не вистачає уваги. Звичайно діти цієї категорії виявляють більшу активність в різних заходах. Так було і тепер. Вони безперестанку задавали питання волонтерам, проявляли більшу активність в іграх, фотографувалися. А гості із Індонезії та В'єтнаму залишили їм свої електронні адреси для подальшого спілкування.
 


04 серпня 2010, 10:29
Іванна Суворова, директор Перечинського районного центру зайнятостіСхожі новини


Пом’якшення карантину на Великодні свята неможливе

На кордоні України рекордно впав пасажиропотік

Кілька КПП на Закарпатті тимчасово закрили

МОЗ оцінило темпи поширення коронавірусу

КПП «Вилок» припинить роботу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину