Рубрика: Надзвичайне

27 квітня

На Закарпатті рибінспектори з міліціонерами затримали "нерестових" браконьєрів (ВІДЕО)

foto

Одним із підготовчих етапів до ефективної рибоохоронної роботи в період нересту, є узгодження дії всіх правоохоронних та природоохоронних структур, громадських організацій зацікавлених в охороні рибних багатств нашого краю.

Те, що ці підготовчі заходи були проведені на високу і відповідальному рівні свідчать події останніх днів на Закарпатті. Працівники обласного управління МВС України в Закарпатській області є найактивнішим взаємодіючим органом з інспекторами рибоохорони.  

Так, 18.04.2011 року в с.Гать Берегівського району на водному об'єкті "Чорний мочар" дільничні інспектори міліції РВ УМВС України в Закарпатській області Якимчук В.П., Ломперт І.М., затримали місцевого мешканця гр. Надь Г.Г.(1982 р.н.) за лов риби з використанням забороненого засобу у вигляді "сітки-павука". Для оформлення документів викликали інспектора рибоохорони Бочкор І.І. На порушника складено протокол за браконьєрство та проведено нарахування завданого збитку для відшкодування за рибу в розмірі 20 грн. Матеріали направлено в Берегівський районний суд. 

19.04.2011 року близько 18.30 к.ч. на впадінні р.Ріка в р.Тиса , група рибалок помітили 3 осіб , що здійснювали лов риби з використанням гачків, шляхом багріння. Повідомивши інспекторів Б.-Тисянського відділу рибоохорони про порушення, вони самостійно намагалися затримати порушників, але ті почали втікати. Одного все-ж таки бони зуміли затримати, іншого затримали підоспівші інспектори рибоохорони, одному вдалося втекти. Під час затримання порушники вчинили фізичний спротив уже державним інспекторам рибоохорони, для чого ті в свою чергу викликали працівників Хустького РВ УМВС України в Закарпатській області та вжили заходів фізичного примусу. Затримані виявились жителями м.Хуст гр.Гелетей В.В. (1967 р.н.) та гр.Губаль І.Д.(1990р.н.). У порушників виявлено : гачки для багріння, рибу в кількості 87 шт. підуста, загальною вагою 31 кг. Огляд риби вказував на явні ознаки використання для добування гачків для багріння. Документальне оформлення проводилось спільно з працівниками міліції. Враховуючи нерестовий період та суму збитку в 887 грн., складені документи готуються для передачі в прокуратури для порушення кримінальної справи. 

Закарпатдержрибохорона

 


27 квітня 2011, 9:27
Схожі новини


На Воловеччині рятувальники відшукали травмовану туристку

У країнах Балтії зафіксували різкий приріст нових випадків COVID-19

У мікроавтобусі мешканця Берегівщини виявили зброю, наркотики та 27 тисяч доларів (ФОТО)

В Ужгороді у парку згоріли два надувні батути

В Україні зафіксовано 1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 — це антирекорд з кількості нових хворих за добу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину