Рубрика: Надзвичайне

26 квітня

Закарпатська Держекоінспекція відзначена сертифікатом IV Міжнародної виставки "Довкілля 2011"

foto

З 19 по 21 квітня 2011 року в Міжнародному виставковому центрі проходив Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». До участі у Форумі були залучені найуспішніші світові компанії, що працюють у сфері чистих технологій та екологічної безпеки. Учасники виставки мали змогу продемонструвати можливості своїх підприємств, компаній та організацій у сфері охорони довкілля, збереження та відтворення природних ресурсів.

Державна екологічна інспекція в Закарпатській області прийняла участь у роботі Міжнародного екологічного форуму, де представила свої напрацювання у сфері здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення та охорону природних ресурсів, проведення моніторингу за станом довкілля на території Закарпатської області. Окремим стендом були представлені матеріали щодо реалізації проекту “Попередження погіршення якості води та розробка заходів по усуненню забруднення у Великому Бичкові в українсько-угорському співробітництві”. Проект підтриманий Міністерством охорони навколишнього природного середовища України, Закарпатською обласною державною адміністрацією, Закарпатською обласною радою і реалізується на території Закарпатської області в рамках Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна ЄІСП 2007-2013 рр.
Виконавцями проекту є: Верхньо-Тисянська інспекція з охорони навколишнього природного середовища та водного господарства (м. Ньіредьхаза/Угорщина) – головний партнер, Державна екологічна інспекція в Закарпатській області (м.Ужгород/Україна) – партнер 1 та Великобичківська селищна рада (смт.В.Бичків, Рахівський район/Україна) – партнер 2.
До проведення робіт по проекту залучаються як угорські, так і українські організації. Угорська фірма Elgoskar-2000 Ltd, що була запрошена головним партнером проекту для виконання робіт на території колишнього Великобичківського лісохімкомбінату, також представила на Міжнародному форумі свої нові розробки у сфері охорони довкілля, в тому числі технології по очистці ґрунтів та підземних вод від хімічних забруднень.
За три дні роботи Форуму у заходах взяли участь більше 10 тисяч чоловік. В ході Форуму Державна екологічна інспекція в Закарпатській області  за вагомий внесок у роботу ІУ Міжнародної виставки “Довкілля 2011” була  відзначена сертифікатом, а начальник Інспекції Рішко С.В. за активну участь в реалізації державної екологічної політики на регіональному рівні нагороджений дипломом загальноукраїнського проекту “Екологія, довкілля та природокористування в Україні”.

Прес-служба Держекоінспекції в Закарпатській області


26 квітня 2011, 19:34
Схожі новини


ВООЗ шукає в Китаї джерело появи коронавірусу

На Мукачівщині сталася смертельна ДТП: зіткнулися легковик та вантажівка

На Хустщині згорів житловий будинок (ФОТО)

В Україні зафіксовано 990 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Ужгороді за добу виявлено 3 нові випадки коронавірусної інфекції

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину