Рубрика: Відео

26 серпня

Перечинський матюкальник повертається... (ВІДЕО)

foto

Скандально відомий екс-голова Перечинської РДА Михайло Данча (саме він публічно назвав тодішнього прем’єр-міністра Украни «курвою з косою») повертається у політику.

Як стало відомо з достовірних джерел, на майбутніх місцевих виборах він спробує позмагатися за крісло міського голови Перечина. Висуватиме його кандидатуру закарпатський обласний осередок партії «Єдиний Центр». Михайло Данча вже встиг заручитися підтримкою (моральною та фінансовою) особисто в колишнього керівника Секретаріату Президента України Віктора Балоги. Додатково колишній керівник Перечинщини зобов’язався забезпечувати потрібний результат ЄЦу в усьому Перечинському районі.

Відзначимо, що діючим міським головою Перечина з травня 2009 року є Мирослава Гуранич. На виборах її підтримував «Єдиний Центр». Минулого року обласна влада, очолювана представниками ЄЦу кинула весь наявний в краї адмінресурс аби будь-якою ціною забезпечити перемогу свого кандидата. Про цю видатну подію, як про переможну ходу, підконтрольна Балогам преса згодом «розтрубила» на весь світ. Нагадаємо, що саме на виборах у Перечині представники «Єдиного Центру» - за безпосередньої участі Михайла Данчі – запровадили нову технологію «роботи з виборцями»: людей поголовно записували в агітатори і без жодної виконаної роботи платили їм по 200 гривень (фактично за кожен голос). Тепер, схоже, Данча намагатиметься запровадити цю технологію по всьому Перечинському районі.

Щодо пані Гуранич… За неповні півтора роки її господарювання в Перечині усім (навіть керівникам «Єдиного Центру») стало зрозуміло, що дилетантів до влади допускати не можна. Діючий міський голова не здатна забезпечити нормальне функціонування районного центру, не говорячи вже про те, щоб перемогти на виборах. Саме через це (а може і від власного безсилля) ЄЦ вимушений піднімати «на гора», здавалося б, вже давно списаний політматеріал.

  Відео, яке демонструє наявний інтелектуальний потенціал кандидата в мери Перечина:
 


26 серпня 2010, 15:47
KarpatNewsСхожі новини


9 грудня на кількох вулицях Ужгорода буде відсутнє водопостачання

У Карпатах випав сніг

В Карпатах випав перший сніг (ВІДЕО)

У Франції закрили магазини, ресторани, розважальні центри

Руїни Невицького замку показали з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено