Рубрика: Суспільство

26 серпня

Закарпатська влада допомагає ветеранським організаціям краю

foto

Голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида взяв участь у роботі пленуму обласної ради організації ветеранів України в Закарпатській області. Під час засідання, зокрема, розглядались питання покращення допомоги ветеранам області та участі ветеранських організацій у підготовці та проведенні виборів до місцевих рад.

Звертаючись до ветеранів області, керівник краю Олександр Ледида наголосив:

- Піклування про ветеранів – пріоритет у роботі не тільки місцевої влади, але й на державному рівні. Президент неодноразово наголошував – нинішнє покоління зобов’язане зробити життя ветеранів комфортним. В області розроблена соціальна програма «Турбота», в межах якої маємо змогу допомагати ветеранським організаціям краю. І при розгляді бюджету на 2011 рік, планується програму розширити – разом з вами ми прийматимемо ті рішення, які б принесли ветеранам Закарпаття максимальну користь.

Також Олександр Ледида нагадав ветеранам про посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг. Керівник краю запевнив: отримати субсидію стало легше. Право на допомогу держави мають пенсіонери, для яких вартість комунальних послуг складає більше 10% сімейного бюджету. 


26 серпня 2010, 9:19
Прес-центр ОДАСхожі новини


Пом’якшення карантину на Великодні свята неможливе

На кордоні України рекордно впав пасажиропотік

Кілька КПП на Закарпатті тимчасово закрили

МОЗ оцінило темпи поширення коронавірусу

КПП «Вилок» припинить роботу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину