Рубрика: Суспільство

29 вересня

В Україні можуть схвалити вакцинацію дітей проти COVID-19

foto

Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики рекомендувала Міністерству охорони здоров’я зробити вакцину Pfizer доступною для дітей від 12 років

Про це повідомив голова НТГЕІ Федір Лапій у інтерв’ю з Катериною Булавіновою. 

"Вчора на засіданні Національної технічної групи з питань імунопрофілактики ми проголосували за рішення рекомендувати Міністерству охорони здоров'я зробити вакцину Pfizer доступною для дітей від 12 років", – розповів він під час інтерв’ю.

Цю ініціативу розглянуть найближчим часом на засіданні штабу Міністерства охорони здоров'я.

Лікар додав, що потрібно буде затвердити алгоритм, за яким діти від 12 років отримуватимуть щеплення проти коронавірусу, оскільки перед вакцинацією дитину має оглянути сімейний лікар або педіатр.

"Ми наголошуємо на важливості вакцинації дітей і проти інфекційних хвороб, які входять до календаря щеплень. Перевірте свій календар щеплень, і перш ніж іти на вакцинацію проти COVID-19, провакцинуйте свою дитину від інших інфекційних хвороб", – сказав Лапій.

За його словами, наступною віковою групою, яку можуть дозволити вакцинувати, будуть діти від 5 років.

Виробники Pfizer повідомляли, що їхня вакцина проти COVID-19 є безпечною та ефективною для дітей віком від 5 до 11 років.

Раніше МОЗ дозволило використовувати препарат Comirnaty від Pfizer-BioNTech для вакцинації проти COVID-19 дітей віком від 12 років.

Робити щеплення дітям у віці від 12 до 15 років вакциною Pfizer/BionTech рекомендувала Всесвітня організація охорони здоров’я

При цьому, діти та підлітки загалом легше переносять COVID-19, тому не належать до груп, які потребують щеплення позачергово, йдеться у звіті ВООЗ.

Раніше Міністерство охорони здоров’я пояснювало, у яких випадках можна вакцинувати дітей від 12 років дозволеною вакциною.

За матеріалами УП. Життя


29 вересня 2021, 16:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

За 11 місяців 2020 року закарпатські митники зафіксували понад дві тисячі порушень на кордоні

У НАН назвали кількість українців до кінця століття

В області виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19

На Закарпатті 916 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено