Рубрика: Суспільство

04 серпня

Ужгород прагне стати по-справжньому європейським містом (ВІДЕО)

foto

Утримувати місто в належному стані міська рада повинна за будь-яких ситуацій та погодних умов. Ужгородські комунальні служби, вже протягом кількох останніх тижнів наполегливо та активно працюють над виконанням програми, що була ухвалена на черговій сесії Ужгородської міської ради, після прийняття державного бюджету України на 2010 рік.

Наразі ведеться ремонт внутрікварталки по вул. Залізничній, 4, на черзі ремонт дворів біля ЗОШ № 6, по вулицях Джамбула, Можайського, Заньковецької. Директор Департаменту міського господарства Віктор Мартин запевнив, що вже готовий проект реконструкції вул. Тельмана, що забезпечить паралельний в’їзд до міста з боку Мукачева й зніме транспортне навантаження з вул. Гагаріна. Відновлення вул. Тельмана обійдеться в 4 млн. грн.

Але головною ініціативою міського голови у поточному році є будівництво ще одного проспекту, подібного до проспекту Свободи, який Сергій Ратушняк зумів оновити передусім, завдяки особистій наполегливості. На перехресті вулиць Заньковецької та Легоцького буде облаштовано кільцевий рух транспорту. “Кільце” і пішохідну зону робитимуть одночасно. Рішенням сесії міської ради виділено перший транш на суму 3 млн. грн. Будівництво пішохідної зони по вул. Легоцького розпочнеться у середині серпня і має завершитися вже у жовтні.

Мешканці Ужгорода запевняють, що вони завжди раді будь-яким позитивним змінам, які відбуваються у рідному місті. Будівництво «проспекту №2» зробить на їхню думку Ужгород, ще більш красивим та європейським містом. У першу чергу – це необхідно для підростаючого покоління, яке зможе в майбутньому пишатися свої містом. Саме тому, ініційований Сергієм Ратушняком “проспект № 2” по вул. Легоцького має зробити “спальний” мікрорайон Ужгорода одним із найкомфортніших у місті. 


04 серпня 2010, 7:31
Сlipnews.infoСхожі новини


Пом’якшення карантину на Великодні свята неможливе

На кордоні України рекордно впав пасажиропотік

Кілька КПП на Закарпатті тимчасово закрили

МОЗ оцінило темпи поширення коронавірусу

КПП «Вилок» припинить роботу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину