Рубрика: Суспільство

18 лютого

Фотостудія в Ужгороді: локації, ціни, фотографії

Фотостудія – це творчий простір, де можна отримати серію якісних фото, незалежно від погоди та часу доби. І найголовніше, студійна фотосесія – це завжди стильно, креативно та максимально комфортно для жителів Ужгорода.

Фотостудія «Zoom studio»

Фотостудія «Zoom studio» – це фотоательє нового формату в Закарпатті, яке об’єднує навколо себе творчих та талановитих людей, які реалізовують різноманітні тематичні зйомки різних жанрів та стилів. «Zoom studio» – найпопулярніша локація серед фотостудій Закарпаття, яка забезпечує якісне надання фотопослуг для ужгородців та всіх бажаючих отримати якісні кадри.

«Zoom studio» вже понад 8 років свого існування робить людей щасливими та усміхненими. Студія реалізувала понад 15 000 успішних фотосесій та завоювала прихильність тисячі клієнтів і стала для них улюбленою фотостудією у місті Ужгород.
У «Zоom studio» працюють два професійних фотографи – Ярина Пожега та Василина Манівчук, досвід роботи яких більше 5 років з реалізацією понад 3000 фотосесій за рік. Особливий підхід, знання, щоденна практика, якісне технічне оснащення студії та навички у сфері фотомистецтва дозволяють якісно проводити різноманітні жанрові фотосесії та забезпечувати високопрофесійне надання послуг студії

Оренда фотостудії «Zoom studio» – є простим та ефективним варіантом для фото та відеозйомки різних жанрів. Для втілення творчих задумів та ідей, кожний зал фотостудії «Zoom studio», з технічого боку, забезпечений всім професійним обладнанням, щоб поставити потрібну світлову схему і отримати стабільний результат у процесі фотозйомки. У студії для цього наявне імпульсне та постійне світло, софт-бокси, контрастні фони, тощо.

Послуги фотостудії

Фотостудія «Zоom Studio» спеціалізуються на наданні послуг портретних, сімейних, дитячих, рекламних фотосесіях, предметних та весільних фотосесіях. Особливо популярною на території Закарпаття є весільна зйомка та весільні love story, які і користуються найбільшим попитом серед фотографів.

Не менш важлива – сімейна та дитяча фотосесія, яка дає можливість зберегти миті дитинства та родинного тепла на фото, які все життя будуть нагадувати про час разом!

Актуальною сьогодні є індивідуальна портретна студійна фотосесія. Це спосіб виразити свою унікальність та ідеальне рішення для створення особистого портфоліо чи ведення блогу в соціальних мережах.

Останнім часом, користується популярністю фотосесія рекламних проєктів та предметна зйомка, оскільки багато власників бізнесу ведуть свою роботу паралельно також в соціальних мережах і для них дуже важливий якісний візуальний рекламний контент.

Ціни на послуги фотостудії

Студійна зйомка в «Zoom studio» як і загалом у всіх студіях в м. Ужгород дорожча, тому що клієнту потрібно платити за оренду студії. Вартість оренди залу «Backgrounds» у фотостудії «Zoom studio» – 550 грн/година. Вартість оренди залу «Bride» – 659 грн/година (до 7 людей в залі, кожна наступна людина + 100 грн). Вартість оренди двох залів («Bride» та «Backgrounds») одночасно – 1300 грн/годину. Оренда весільної зйомки включає бронювання тільки 2-х залів одночасно. Це забезпечить максимальний комфорт для вас та ваших гостей. Для деталей та бронювання студії звертайтесь за каналами комунікації в мережах або за номером +38 (095) 188 85 11. Бронювати фотостудію бажано заздалегідь, оскільки перенести зйомку на іншу дату і час буває складно. Однак, у фотостудії «Zoom studio» персонал завжди старається йти назустріч клієнту за будь-яких умов.

Окрім оренди студії, є можливість замовити пакети послуг разом із роботою студійного фотографа. Пакет «Стандарт» – 1650 грн, (30 фото), пакет «Преміум» – 2150 грн (60 фото) та пакет «Максі» (80 фото). Вартість включає оренду одного або двох залів на вибір та роботу фотографа з віддачею оброблених в кольорі та ретуші фото.

Декор студії «Zoom studio» постійно змінюється і щоразу вражає своїми новими проєктами. Результати робіт, зроблених в «Zoom studio» для багатьох фотографів є безцінними. Якщо ви ще не були у фотостудії і маєте сумніви – не зволікайте, обов’язково відвідайте і подаруйте собі та близьким неймовірні фото!

Замовляючи фотосесію у «Zoom studio», у кожної людини гарантовано буде радісний настрій та неймовірні фото!


18 лютого 2021, 14:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Віктор Ляшко розповів кого щепитимуть вакцинами Pfizer та Coronavac

В Ужгороді відновлюється очне навчання для всіх школярів

Із неділі Закарпаття перебуватиме у "жовтій" зоні

Ювілейний рік для Мукачівської греко-католицької єпархії

В Ужгороді школярі 1-4 класів повертаються за парти

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено