Рубрика: Суспільство

08 лютого

Вибираємо електрокотел для будинку

Багато власників будинків і квартир використовують в якості основного джерела опалення (це частіше стосується заміських будинків) або додаткового (в основному застосовується в квартирах) однофазні котли опалення.

Електричні котли опалення бувають одноконтурні та двоконтурними. Другі крім основної функції обігріву приміщень ще й можуть забезпечувати постійну наявність гарячого водопостачання.

У них різний дизайн, різні функції і додаткові параметри. Тому при виборі однофазних котлів необхідно чітко уявляти для яких цілей він купується, на яку площу розрахований і як буде експлуатуватися.

Переваги електрокотлів

Електричні котли опалення мають ряд переваг. Тому вони так затребувані на ринку. Основною перевагою електричного котла є відсутність отримання дозволу на використання та підготовки окремого приміщення з вентиляційний системою і димоходом.

До додаткових переваг можна також віднести:

  • Безпека. Електрокотли мають високу ступінь безпеки. Вони захищені від загоряння і перегріву. Також при підключенні мають власну електричну лінію і страхуються за допомогою УЗО.
  • Простота. Подібні котли дуже легко монтувати та експлуатувати. Додаткові функції і таймери допомагають в легкому використанні.
  • Стиль. Зараз електрокотли мають різну будову і вигляд, тому їх легко поєднати з будь-яким стилем і інтер'єром.
  • Розмір. Існує обладнання різних розмірів і типів кріплення. Тому можна вибрати невеликий нагрівач настінного типу, який заощадить місце в приміщенні.
  • Численні датчики і таймери, які допомагають у використанні.
  • Безшумна робота.

Як вибрати однофазний електрокотел?

При виборі будь-якого обладнання опалювального призначення перше, на що варто звернути увагу - це його потужність. Однофазні електрокотли на 220 вольт мають потужність визначається з розрахунку одного кіловата на десять квадратних метрів. Однак, при цьому слід ще й враховувати можливі тепловтрати, пов'язані з наявністю вікон і дверей. Так що потужність потрібно помножити ще хоча б на коефіцієнт 1,5.

Наступний критерій вибору - кількість контурів. Потрібно визначитися, чи потрібно підключення гарячого водопостачання чи ні.

Також покупці дивляться на зовнішній вигляд, тип кріплення (настінний або підлоговий), обсяг бака і різні додаткові функції, що спрощують користування котлом.

Де купити електрокотел?

Однофазний електричний котел можна придбати на сайті компанії Vencon. Тут же клієнти можуть підібрати для порівняння кілька моделей з різними технічними характеристиками і вибрати для себе оптимальний варіант.

Висококваліфіковані фахівці магазину проконсультують з питань вибору та експлуатації обладнання. А також зорієнтують за цінами, способам оплати та доставки в будь-яку точку України.

Для жителів Києва і області передбачена додаткова функція по встановленню та обслуговування обладнання. 


08 лютого 2021, 21:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Віктор Ляшко розповів кого щепитимуть вакцинами Pfizer та Coronavac

В Ужгороді відновлюється очне навчання для всіх школярів

Із неділі Закарпаття перебуватиме у "жовтій" зоні

Ювілейний рік для Мукачівської греко-католицької єпархії

В Ужгороді школярі 1-4 класів повертаються за парти

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено