Рубрика: Кримінал

04 серпня

Мешканка Мукачева продавала алкогольний сурогат із фальшивими акцизними марками

foto

Кримінальну справу за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів порушено проти однієї мукачівки. Санкція статті – позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.

Підприємлива місцева мешканка організувала виробничий «цех» у себе вдома, змішуючи в об’ємному посуді воду з-під крана і спирт у вигідних для себе пропорціях. Варто зауважити, жінка вимірювала міцність горілки і щоразу намагалася, щоб показники термометра показували не нижче 40. Спирт – сировину для майбутнього товару, як зауважує мукачівка, купувала від незнайомих їй людей поблизу автовокзалу м.Мукачева, а вже вдома починала «чаклувати». Жінка не перший день заробляє гроші у такий спосіб. Були в неї і постійні клієнти, які купували літрові, рідше півлітрові пляшки горілки у неї вдома. Панянка, яка займалася таким промислом, не приховувала від споживачів походження свого товару. Єдине до кого вона не хотіла, аби потрапило спиртне домашнього виробництва - це працівники міліції. Та не так сталося, як планувала мукачівка. До правоохоронців надійшла інформація про цю немолоду жінку, яка не пішла важко працювати на завод чи підприємство, а в своєму передпенсійному віці вирішила легше заробити копійку – продавали вдома горілку. 

Працівниками міліції від жінки вилучено 5 літрів спирту, 2 літри горілки (тобто вже розведеного з водою спирту) і 5 ящиків горілки «Status». Остання, нібито ліцензійна горілка, яка за словами підозрюваної, приготовлена на весілля її доньки, виявилась з фальшливими акцизними марками. Звідки взялись на пляшках ці акцизні стрічки наразі вирішує слідство.

За результатами експертизи, вилучена рідина, тобто горілка, яку жінка вдома готувала власноруч, не лише не відповідає вимогам держстандарту, а по-перше, виготовлена кустарним способом і, по-друге, може становити загрозу для здоров’я і життя людини.
 


04 серпня 2010, 7:16
Наталія Машіко, Мукачівський МВ ГУМВССхожі новини


Поліцейські Міжгірщини знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній

Прокуратура затвердила обвинувальний акт закарпатцю, який стріляв з мисливської зброї у двох хлопців

Підозрюваного у вбивстві українця затримали прикордонники на Закарпатті

В Ужгороді неповнолітні викрали самокати та катались містом

Самогубство у прямому ефірі: прокуратура зареєструвала провадження

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину