Рубрика: Політика

01 жовтня

Посол з Угорщини приїхав на зустріч до Івана Бушка щодо іноземних інвестицій для Виноградівщини

foto

Кандидат на голову Виноградівської ОТГ Іван Бушко обговорив з поважними гостями з Будапешту найбільш перспективні напрямки залучення інвестицій у Виноградівську громаду

Зустріч відбулася 29 вересня у Виноградові. Угорську делегацію представляв виїзний посол з питань розвитку міжнародного бізнесу Уряду Угорщини Даніель Менделєні. Разом з керуючим директором інвестиційної компанії Docler Holding Жолтом Макра вони висловили готовність розвивати перспективні бізнес-проєкти на Виноградівщині коштами урядових грантів.

Іван Бушко розповів партнерам з Угорщини про значні зміни, які очікуються завдяки реформі децентралізації. Він запевнив у нових підходах управління та співпраці з інвесторами, які готовий впроваджувати.

- Виноградівщина буде надійним і ефективним партнером у розвитку добросусідства та співпраці. Зараз ми заходимо в унікальний етап змін, коли завдяки ефективному господарюванню можна досягти успішності громади. Досвід і допомога угорської сторони є дуже цінною у цей час, - сказав Іван Бушко. - Новий Виноградів може стати прикладом для налагодження добросусідських відносин і на міждержавному рівні.

З ініціативи директора ТОВ "Платінум УА" Йосипа Козеци, сторони обмінялися думками щодо впровадження декількох інвестиційних ідей, одна з яких перейшла на стадію впровадження. Особливу увагу поважні гості з Угорщини звернули на туристичні можливості Виноградівщини та вирішення сміттєвої кризи.

Джерело: Голос Карпат


01 жовтня 2020, 10:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У МЗС прокоментували затримання консула в РФ

На Закарпатті поліцейські затримали на хабарі працівника Держагентства лісових ресурсів

Байден оголосив про надзвичайний стан через загрозливу діяльність РФ

Туреччина заявила про нейтралітет між Україною і РФ

Маркировка предохранителей для спецтехники

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено