Рубрика: Політика

01 вересня

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає страхування здоров’я педагогів та підвищення їхніх зарплат

foto

Захистити вчителів та підняти їм зарплату. Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає від влади створити механізм страхування життя та здоров’я освітян на випадок захворювання COVID-19. А ще розпочати процес підвищення їхніх зарплат

Про це повідомила народний депутат України з групи «ЗА МАЙБУТНЄ», перший заступник голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики  Ірина Констанкевич.
За її словами, відповідні законопроекти вже зареєстровані у Верховній Раді України.
«Через коронавірус новий навчальний рік може стати одним із найважчих в історії країни, - заявила  вона. - Основний тягар та головні ризики відчують на собі вчителі. Держава практично самоусунулась від забезпечення шкіл засобами санітарного захисту. На жаль, учителі піддаються серйозній загрозі захворіти на COVID-19. Нагадаю, що більшість із них – це люди середнього та старшого віку. Тому ми вимагаємо дієвого захисту для педагогів. Законопроєкт 3036а пропонує забезпечити страхування життя та здоров’я вчителів у разі захворювання на коронавірус», –Ірина Констанкевич.
Також партія «ЗА МАЙБУТНЄ» наполягає, щоб за свою працю педагоги отримували достойну зарплату.
«Їхня робота залишається однією з низькооплачуваних – середня зарплата складає 9,3 тис. грн. Для порівняння: працівники фінансової сфери отримують близько 20 тис. грн, державного управління – 17,6 тис. грн, промисловості – понад 13 тис. грн. Тому депутатська група «ЗА МАЙБУТНЄ» зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови № 3052а, в якій звернулася до Уряду з вимогою встановити графік зростання мінімуму посадових окладів педагогів. Ми прагнемо, щоб на початку 2023 року найменший посадовий оклад учителя складав 4 розміри прожиткового мінімуму», –  заявила Ірина Констанкевич.
Вона підкреслила, що від ставлення влади до вчителів залежить благополуччя держави та її майбутнє. 
 «Лише та держава має перспективу, яка забезпечує педагогам достойний рівень життя і дає можливість реалізувати свої здібності. Тому депутатська група «ЗА МАЙБУТНЄ» закликає всіх колег підтримати законопроєкт  3036а та постанову 3052а й продемонструвати, що ми всі поважаємо працю вчителя», – наголосила народна обраниця.

 


01 вересня 2020, 13:39
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Байден першим в історії виборів у США здобув понад 80 млн голосів виборців

Угорщина викликала посла України

Підкуп виборців на Іршавщині: судитимуть місцеву мешканку

Слуга Народу та Європейська Солідарність об’єднались в Хустській районній раді - ЗМІ

В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину