Рубрика: Бізнес

29 липня

Огляд шин michelin energy saver і порівняння з аналогами

У 2018 р відомий французький виробник преміальної лінійки автошин Michelin презентував світу неймовірні michelin energy saver. Вони кардинально відрізняються від попередника попереднього покоління і від усіх існуючих раніше автошин взагалі. Шини розраховані на експлуатацію в максимально суворому кліматі, забезпечуючи автомобіль високими показниками безпеки на крижаних, снігових і мокрих дорогах.

Шины Michelin Energy Saver Plus - тест Мишлен Энерджи Сейвер Плюс ...

Основні відмінності від конкурентів

Головною характеристикою нового продукту французького концерну є неймовірна кількість шипів - тепер їх від 250. Шини більшого розміру мають ще більше шипів. Покришки найближчих конкурентів відстають від цього показника на 30%.
Малюнок протектора оптимізований більшою глибиною і широкими сегментами, завдяки чому відбувається інноваційне розподіл шипів по всій площі зіткнення.

Шипи виготовлені з високоякісної сталі, повторюють форму, яку використовують виробники ралійних шин для Чемпіонату світу. До того ж вони мають особливості «посадки». Розміщення спроектовано так, що шипи зовсім небагато виступають і утворюють в поздовжньому і поперечному напрямку мінімум 22 лінії. Такий підхід дозволяє поєднувати дві важливі якості: високу адгезію і дивно низький рівень шуму.

На міжнародних тестуваннях організації TestWorld другий рік серед основних конкурентів з відривом перемагають французькі шини цієї моделі. Вони мають кращі показники в категоріях старту, загальною керованості і екстреного гальмування на льоду.

Важливі переваги покупки і експлуатації

  1. Автомобільні шини energy saver дають користувачеві безліч переваг. Серед головних варто виділити наступні:
  2. Ефективне гальмування - практичні дослідження різких гальмувань показали, що французькі шини зупиняють авто на підлогу корпусу раніше, ніж фінські Nokian Hakkapeliitta 9;
  3. Машини стають більш керованою завдяки оригінальним тривимірним ламелям п-подібної форми;
  4. Поліпшуються характеристики при поворотах, істотно зменшується занос;
  5. Оптимізований склад гуми має високу зносостійкість і чудову здатність скорочувати витрати палива;
  6. Відсутність шуму - під час їзди не виникатиме неприємного акустичного ефекту, як при більшості прямих аналогів;
  7. Покращена за складом гумова суміш покришок характеризується позамежним порогом стеклования - нижче 65 градусів. Відповідно навіть при сильному морозі шини щільно контактують з дорогою і не втрачають своїх властивостей.

Теоретичні і практичні показники одноголосно підтверджують високий рівень якості цих автошин. Вибираючи для себе безпеку і надійність, неодмінно варто звернути увагу саме на цю модель. Унікальне поєднання сучасних технологій і розробок гарантує якість і комфорт їзди в будь-яку зимову погоду.


29 липня 2020, 14:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 10 серпня

Курс валют на 7 серпня

Современные ноутбуки с отличными параметрами

Курс валют на 6 серпня

Курс валют на 5 серпня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину