Рубрика: Суспільство

20 травня

Пом'якшити карантин можуть половина областей - МОЗ

foto

На цей момент вже 13 областей можуть переходити на другий етап пом'якшення карантину. Однак в деяких областях скасовувати обмеження поки рано

У низці областей вже є всі умови для переходу до другого етапу пом'якшення карантину, проте деякі регіони поки до цього не готові. Про це в середу, 22 травня, заявив керівник Центру громадського здоров'я Ігор Кузін в коментарі ЛБ.ua.
 
"Ми подивилися за всіма тими показниками, які були запропоновані Кабміном, за цими показниками є 13 областей, які на сьогоднішній день можуть переходити або готові до переходу на другий етап. Серед них такі області, як Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська", - повідомив Кузін.
 
Він зазначив, що найближчим часом на сайті МОЗ і ЦГЗ буде вивішена загальна таблиця за всіма показниками, і вона буде щодня змінюватися, відображаючи готовність кожної області пом'якшувати карантин.
 
За словами Кузіна, деякі області поки не можуть переходити до другого етапу пом'якшення карантину.
 
"Наприклад, Чернівецька область, на жаль, поки ні. Там у них дуже складна ситуація, і хоч у них досить непогані охоплення за показниками тестування, але, на жаль, кількість реєстрованих і нових випадків досить висока", - сказав Кузін.
 
Як повідомлялося, з 22 травня в Україні починається період адаптивного карантину, при якому області зможуть послаблювати карантин в залежності від епідемічної ситуації.

 


20 травня 2020, 18:29
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За серпень в Україні зареєстровано близько 1200 випадків туберкульозу

Хто він, безробітний закарпатець?

Результат за 12 хвилин: в Італії розробили найшвидший COVID-тест

За минулу добу закарпатські патрульні зафіксували чотири ДТП

Шмат шкільного «пирога»: Виноградівська райрада знов спровокувала освітній скандал

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину