Рубрика: Суспільство

13 травня

Як вибрати радіосистему?

foto

Радіосистема є дуже зручним пристроєм, що дозволяє передавати і записувати звук без проводів. Вона компактна, проста у використанні і ефективна при всіх умовах експлуатації, починаючи зі знімального телемайданчика, закінчуючи великим концертним залом. До її складу конструктивно входять передавач (в ролі якого виступає мікрофон) і приймач. Ці елементи працюють на узгоджених радіочастотах.

Поява радіосистем - подія порівняно недавнє, однак зараз їм віддає перевагу більшість споживачів, які відмовляються від звичайного проводового мікрофона. Онлайн магазин Інтермузика пропонує численні моделі радіосистем: https://intermuzika.com.ua/radiosistemy, випущені різними виробниками. Що потрібно знати, щоб підібрати кращу модель, якщо необхідно вирішити конкретні завдання творчого і технічного характеру?

 

Класифікація радіосистем

За видами завдань, які вирішуються за допомогою даного устаткування, радіосистеми поділяються на:

  • інструментальні;
  • вокальні;
  • дикторські.

Вони розрізняються між собою по діаграмах спрямованості, потужності, діапазонами частот.

По конструкції виділяють радіосистеми наступних типів:

  • ручні;
  • головні;
  • петличні.

Ручна радіосистема має вигляд мікрофона, в ручку якого вбудовані трансмітер і віддалений ресивер. Такі пристрої застосовують переважно при роботі на сцені, для забезпечення інтерактивного зв'язку з залом (якщо потрібне забезпечення доступу до мікрофона для багатьох спікерів).

Головний мікрофон як радіосистема відрізняється легким і зручним оголів'ям і автономним трансмиттером, що закріплюється під одягом. Цей різновид пристрої використовується для роботи в умовах сцени і в кадрах. Такі системи відрізняються компактністю. У разі необхідності можуть бути замасковані за допомогою зачіски або гриму. Головна радіосистема бюджетної категорії нерідко застосовується інструкторами по спорту і екскурсоводами.

Петлиці багато в чому схожі на головні радіосистеми. Їх використовують при подзвучіванія дикторів, які працюють в радіостудіях і на заходах наживо. Передавач, що входить до складу системи подібного типу, також знаходиться в окремому корпусі. Він може бути прихований на поясі, якщо сховати під одягом.

Ціни на різні радіосистеми теж бувають дуже різними. Дорога професійна модель працює дуже якісно завдяки високому рівню девайсів, значного запасу потужності, великому числу каналів для роботи. Моделі бюджетної категорії підходять для напівпрофесійного використання (популярні у блогерів і авторів подкастів).


13 травня 2020, 15:26
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Від початку грудня вакцинувалося понад 25 тисяч закарпатців

Два автобусні маршрути в Ужгороді залишилися без перевізників

Відсторонення невакцинованих працівників - роз'яснення Фонду соцстрахування

Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

За 11 місяців 2020 року закарпатські митники зафіксували понад дві тисячі порушень на кордоні

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено