Рубрика: Надзвичайне

11 травня

У Нью-Йорку в десятків дітей виявили синдром, імовірно пов'язаний з коронавірусом

foto

Влада міста та штату Нью-Йорк повідомляють про десятки випадків запального синдрому, імовірно, пов'язаного з коронавірусом. У дітей спостерігається надмірна імунна реакція, яка призводить до ураження внутрішніх органів

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо стривожений поширенням серед дітей запального синдрому, який, імовірно, пов'язаний із коронавірусом. Про це він заявив у неділю, 10 травня, зазначивши, що в Нью-Йорку цей синдром виявлений у 38 дітей, ще в дев'яти випадках діагноз поки не підтверджений. За словами мера, у хворих дітей спостерігається надмірна імунна реакція, яка призводить до ураження внутрішніх органів.

Із заявою про синдром виступив і губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо. За його словами, у штаті перевіряють 85 випадків цього синдрому. Від його наслідків у штаті могли померти три дитини, наймолодшій із яких було п'ять років.

Симптоми запального синдрому схожі на хворобу Кавасакі (запальне ураження артерій) та інфекційно-токсичний шок. Частину дітей із цим синдромом уже перевірили на COVID-19. 47 відсотків із них виявилися зараженими коронавірусом, а в організмі 81 відсотка дітей містилися антитіла до вірусу. Про появу схожого синдрому в дітей повідомляють також у Великобританії, Франції та інших країнах Європи.

Джерело: DW


11 травня 2020, 17:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У 346 закладах освіти Закарпатської області провели перевірки

Ужгородські патрульні виявили водія, який вчинив ДТП і поїхав з місця події (ВІДЕО)

Вночі в Ужгороді спалахнула пожежа в багатоквартирному будинку (ФОТО)

На Хустщині застряг вантажний автомобіль

Cловаччина зареєструвала новий максимум заражень коронавірусом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено