Рубрика: Економіка

27 квітня

У Франції відзначили рекордний рівень безробіття

foto

Різке зростання безробіття пов'язане з коронавірусною кризою і введеними через неї обмежувальними заходами

Безробіття у Франції в зв'язку з пандемією коронавірусу досягло свого піку і збільшилося на 7,1% в березні, повідомило Національне агентство зайнятості країни, повідомляє Europe 1.

"Зафіксовано рекордне зростання кількості безробітних у Франції в березні: +7,1% або на 246 100 осіб більше, ніж у лютому. Кількість безробітних становить - 3732500", - йдеться в заяві.

В агентстві зазначають, що різке зростання безробіття в країні пов'язане перш за все з "комбінованим ефектом коронавірусної кризи і обмежувальних заходів, введених з 17 березня, щоб спробувати стримувати епідемію".

У країні карантин продовжили до 11 травня. Люди повинні бути присутніми на "домашньому" карантині і виходити з дому тільки за крайньої потреби. На кожен вихід треба особисто заповнювати спеціальний паперовий сертифікат або активізувати онлайн QR-код із зазначенням персональних даних, адреси перебування під час карантину, дати і часу залишення місця проживання.

Після 11 травня у Франції мають намір частково послабити обмеження - планується поступове відкриття дошкільних установ, відновлення навчання в загальноосвітніх школах та ліцеях, крім університетів. Також розглядається можливість відкриття підприємств у деяких галузях економіки.


27 квітня 2020, 18:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Forbes підрахував втрати мільярдерів РФ через ситуацію навколо України

Митна статистика: торік на Закарпатті перетнули кордони понад 2 млн транспортних засобів та 22 тисяч тонн вантажів

Транзит газу через Україну впав до мінімуму за чотири роки

Закарпаття серед лідерів в Україні за кількістю встановлених домашніх сонячних електростанцій

У 2021 році побутові клієнти ТОВ «Закарпатгаз Збут» спожили майже 293 мільйони кубометрів газу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено