Рубрика: Суспільство

22 квітня

Міносвіти закликало готуватися завершити навчальний рік дистанційно

foto

Перспективи повернення в школи поки не проглядаються у зв'язку з продовженням карантину, заявила глава відомства

Через продовження карантину до 11 травня навчальний рік завершать в дистанційному режимі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки в середу, 22 квітня.

"Карантин продовжено, а це значить, що ми повинні бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз'яснення для всіх навчальних закладів і публікує рекомендації на офіційних ресурсах", - заявила в.о. міністра Любомира Мандзій.

Мандзій каже, що перспективи повернення в школи поки не проглядаються.

"Виходячи з наявних зараз тенденцій, ми розуміємо, що повинна бути принципово інша епідеміологічна ситуація. І тільки в тому випадку, коли вона зміниться, ми зможемо організувати освітній процес в установах освіти", - продовжила глава відомства.

При цьому педради шкіл повинні самостійно вирішувати, як організувати освітній процес і завершувати навчальний рік.

"Навчальний рік закінчується до 1 липня, а процес закінчується відповідно до затвердженої структури навчального року", - резюмувала Мандзій.

Відзначається, що свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень, табелі навчальних досягнень учнів мають бути оформлені не пізніше 15 червня. Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують змінювати школи, рекомендується направити копії відповідних документів по електронній пошті або іншим способом, а оригінал вручити у вересні.

У МОН рекомендували школам в календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік збільшити час на узагальнення і закріплення матеріалу за попередній навчальний рік. Також у відомстві радять в 2-11-х класах провести вхідне діагностування рівня навчальних досягнень учнів за матеріалами 2019-2020 навчального року.


22 квітня 2020, 19:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

Міністерство освіти рекомендує перевести учнів старшої та середньої школи на дистанційку

МОЗ проведе аудит лікарень, які «не можуть» платити ринкові зарплати медикам

В Україні принаймні одне щеплення від COVID-19 отримали 49% дорослого населення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено