Рубрика: Бізнес

06 квітня

Де шукати кредити онлайн без поручителів?

 

Оформлення кредиту без поручителя значно пришвидшує процес подачі заявки. Цього не можна сказати про банківські установи, де порука є обов’язковою умовою для подачі кредитної заявки, однак при оформленні заявок у мікрокредитних організаціях та компаніях (МФО та МКК) така перевага має місце.

При оформленні заявки на кредит у МФО вимоги до поруки зменшуються, однак не повністю – у заявника можуть попросити мінімальні дані контактної особи у разі виникнення непередбачуваних ситуацій або для того, щоб перевірити, що заявник – дійсно та особа, за яку себе видає. Деякі сервіси одразу вказують, які саме дані можуть бути потрібні, а на інших наявність таких даних стає очевидною безпосередньо при подачі кредитної заявки, адже всі ми наслухані про крадіжку цифрових даних і повна відсутність контактної особи при оформленні заявки виглядає радше небезпечно.

Про те, які саме кредитні компанії видають кредити з мінімальними даними, або й взагалі без них, пишуть автори https://go-credits.com . Це сайт оглядів та рекомендацій по кредитним пропозиціям з усієї України. На сторінці «Кредит онлайн без поручителя» (дивіться тут ) знаходяться ТОП-3 кредитних сайти, які видають кредити без поручителів, пояснені деталі по кредитам за порукою та навіть надана інструкція, як самотужки підібрати кредит-пропозицію без поручителя.

Цікаво те, що при написанні оглядів на кредитні сайти автори завжди враховують у своєму аналізі дані про поручителя, які так чи інакше можуть бути висвітлені або на головній, або в прикріпленій документації на сайті, або в розділі «Питання-відповіді». Таким чином, потенційний заявник вже з самого огляду може скласти повноцінне враження про кредитну компанію і зрозуміти, чи дійсно вона видає кредит без поручителя і наскільки вигідною є її пропозиція. Зауважимо також, що користування сайтом є абсолютно безкоштовним і ні до чого не зобов’язує – це просто інформаційна платформа, що накопичує в собі кредитні сайти зі всієї України.

Так що можемо сказати, що кредит без поручителя існує – залишилось тільки знати, де шукати! Успіхів!


06 квітня 2020, 13:43
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Блендери Xiaomi — незамінна допомога під час здорового харчування

Ремешки для наручных часов: виды, модели, материал

Курс валют на 19 травня

Курс валют на 18 травня

Курс валют на 13 травня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину