Рубрика: Суспільство

06 квітня

МОЗ оцінило темпи поширення коронавірусу

foto

За минулу добу кількість хворих на коронавірус в Україні зросла на 7%. Середній темп за 12 днів - 27%

За останні 12 днів середній темп приросту хворих на коронавірус COVID-19 становить 27%. Про це в понеділок, 6 квітня, повідомив заступник міністра охорони здоров'я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Якщо ми подивимося на ситуацію у світі, то ми маємо 1276 тисяч випадків: за день був приріст 73,5 тис. випадків на добу. Середній темп приросту за останні 12 днів в Україні становить 27%, а за останню добу ми маємо приріст у 7%", - сказав Ляшко.
 
Також він зазначив, що кількість випадків коронавірусу в Італії та Іспанії істотно сповільнилася. При цьому в декількох країнах Європи зростає питома вага смертельних випадків, зокрема у Франції, Великобританії та Швеції.
 
Ляшко нагадав, що в Україні за минулу добу померли шість інфікованих коронавірусом, більшість з них - люди похилого віку з хронічними захворюваннями.
 
"За минулу добу у нас 68 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Всього було розглянуто 373 підозри на коронавірусну хворобу. Одужали за минулий день три людини, померло - шість осіб. Вчора помер чоловік, 71 рік, чоловік 60-ти років з серцево-судинним захворюванням, жінка, 84 роки, з супутньою патологією, чоловік, 77 років, з серцево-судинним захворюванням", - сказав Ляшко.

 


06 квітня 2020, 12:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Водохреща без загрози для здоров’я та життя

Українські студенти більше не отримуватимуть червоних дипломів

У грудні 2020 року на Закарпатті найбільше подорожчали яйця та овочі

Особенности лазерной эпиляции

Франція вводить національну комендантську годину після 18:00

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину