Рубрика: Бізнес

06 квітня

Матеріали для ламінування вій та їх особливості

Кожен майстер-лешмейкер використовує у своїй роботі мінімум п’ять видів косметичної продукції. Усі засоби виконують свою функцію та впливають на кінцевий результат. Саме тому дуже важливо обрати правильну та якісну продукцію.

Знайти якісні продукти для ламінування вій можна на сайті https://beautyboss.com.ua/brendy-s-kotorymi-my-rabotaem/in-lei. Такі інтернет-магазини продають товари відомих брендів, якість яких перевірена спеціальними системами сертифікації.

Матеріали для ламінування вій

Які матеріали використовуються для ламінування вій?

Безумовно, кожен майстер має свій набір матеріалів для такої процедури. Лешмейкери обирають те, з чим вони працюють найчастіше та що дозволяє їм проводити процедуру швидко і якісно. Проте є кілька базових продуктів, які можна знайти в кейсі будь-якого майстра. Це:

  • Захисні засоби. В процесі проведення процедурі обов’язково використовуються захисні лосьйони, креми та гелі. Вони стають таким собі бар’єром між ламінуючими засобами та шкірою, повіками тощо. Такі креми також виконують гігієнічну функцію. Це гіпоалергенні зволожуючі продукти, які підходять усім.
  • Засіб для ламінування. Власне, головний продукт для процедури. Зазвичай створюється на основі гідролізату пшеничного білка. В складі може бути певний вітамінний комплект, якісь компоненти для стимуляції росту вій. Варто звертати увагу на продукцію відомих брендів, оскільки такий товар контактує з очима, тому він повинен бути безпечним на всі сто відсотків.
  • Фарба для вій. Процедура проходить із використанням м’якої фарби, яка дозволяє зробити вії більш виразними та яскравими. Базовий набір відтінків повинен бути під рукою завжди. Навіть якщо фарба не піде на процедуру ламінування, її можна використати для класичного фарбування, оскільки це універсальний продукт.
  • Праймер. Проста за складом косметика, яка використовується на етапі підготовки вій до процедури. З її допомогою майстер може видалити все зайве – залишки макіяжу, жир, пилюку, тощо. Усе це впливає на щеплення ламінуючого шару з віями, тому від праймера залежить термін ламінації.

Додатковий засіб, який може використовуватися в роботі майстра – це ремувер. Він створений спеціально для того, щоб видалити залишки іншої косметики після завершення процедури. Уся вказана продукція має вимоги до зберігання. Зазвичай виробники рекомендують лишати її в темному сухому місці, куди не потрапляли прямі сонячні промені. Вирішити це питання допоможе спеціальний кейс або органайзер.


06 квітня 2020, 12:29
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 15 січня

Вісім водіїв працювали на закарпатського автоперевізника без трудового договору

Курс валют на 14 січня

Курс валют на 13 січня

3 ошибки, которые все совершают, покупая телевизор

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину