Рубрика: Бізнес

06 квітня

Нарощення вій: легкий спосіб зробити погляд звабливим

Не кожна дівчина може похвалитися виразним поглядом, здоровими і пишними віями. З'явилося нарощування вій досить давно, проте сьогоднішня технологія має ряд відмінностей від технології минулих років.

Сучасні варіанти нарощування вій – дуже безпечні і зовсім не впливають на ваші вії, якщо за ними правильно доглядати. Потрібно правильно вимиватися, спати згідно з рекомендаціями, мінімізувати тертя очей та ще багато іншого. Але завдяки такій процедурі ви зможете вражати всіх оточуючих красивим поглядом с довгими та густими віями.

На сьогодні нарощенням вій займається досить багато майстрів. І тому варто обирати лише справжніх професіоналів, в якості роботи яких ви будете впевнені на 100%. Ознайомитися з особливостями і ціною на таку процедуру можна на сайті одного з кращих салонів resnichki.org/eyelashes.

нарощені вії

Процедура нарощування вій та її особливості

На даний момент процедура нарощування вій виглядає наступним чином - до наших натуральних вій за допомогою певного клею і умілих рук професіонала прикріплюються штучні вії. Що стосується колірної гамми і довжини, тут все залежить від вашої фантазії.

Для отримання пучків вій, які необхідні для нарощування, використовують як штучні, так і натуральні волосини. Функції безбарвного клею полягають лише в скріпленні війок і приховуванні місць стику. Якщо ж використовується чорний клей, ваш погляд набуває ефект підведених очей. З довжиною вій потрібно визначатися, виходячи з розмірів довжини ваших власних вій. Різниця між цими величинами не повинна бути дуже великою, так як в цьому випадку ви досягнете зворотного ефекту - очі будуть виглядати дуже неприродньо.

Початок процесу супроводжується зняттям макіяжу і обробкою вій спеціальною речовиною для знежирення. Як правило, процедуру нарощування починають з зовнішнього кута вій, а закінчують внутрішнім. Після закінчення процесу, розмір довжини вій також підлягає обробці за допомогою ножиць для створення природного виразу очей. Також для досягнення більш натурального ефекту нарощування здійснюється не однаково по всій довжині. Щоб отримати найкращий результат процес проводиться так - з зовнішніх куточків очей у напрямку до середини, за допомогою клею прикріплюються кілька пучків вій середньої довжини, а вже до середини приклеюються НЕ пучки, а окремі вії. Є ще один спосіб, що відрізняється від інших - японський метод, який полягає в тому, що нарощування проводиться тільки шляхом прикріплення кожної війки окремо. Ефект зберігається до трьох місяців, проте приблизно через місяць можливо буде необхідна корекція, так як по закінченні цього часу відбувається оновлення вій в результаті їх росту.

нарощені вії

Переваги процедури нарощування

По-перше, такий інструмент макіяжу як туш для вій можна зовсім не використовувати майже протягом 2-х тижнів, а якщо ви використовували нарощування за японською технологією, то протягом майже 3-х місяців.

Далі, ні відпочинок на морі, ні сплеск емоцій до сліз на ваших очах ніяким чином не вплине на ваш макіяж. Що стосується життєвих ситуацій, коли приголомшливого ефекту за допомогою звичайного макіяжу досягти просто не реально, а це як ніколи необхідно, тут як раз не обійтися без нарощування.

Коли вся ця краса вам набридне, позбутися від неї можна, не виходячи з дому, попередньо обробивши вії рослинним маслом або спеціально призначеною для цього рідиною. Повторне нарощування штучних вій здійснюється шляхом коригування кількості, шляхом заміни вії, що випала, новим волоском.

нарощені вії

Звичайно, як і у кожного способу нарощування, тут є свої негативні моменти. Перед безпосереднім процесом нарощування не варто використовувати засоби для зняття макіяжу на основі різних олій. Крім того, на засіб прикріплення вій - клей, як і на нейлонові волокна, з яких складаються призначені для нарощування штучні вії, не виключена можливість виникнення алергії.

У разі надмірного використання пучків вій, особливо вагомої довжини, ваш погляд буде подібний до погляду актрис 50-х років минулого століття, що в повсякденному житті виглядає дуже ненатурально.

Повсякденні процедури, такі як зняття макіяжу, умивання, зняття лінз необхідно проводити якомога акуратніше, щоб не пошкодити вії. Піддавати очі тертю також, як спати обличчям в подушку не допускається. Крім того, більш ніж несприятливо на вії впливає вода в басейнах, до складу якої входить хлор.

Процес випадання штучних вій здійснюється разом з випаданням натуральних, на які вони були приклеєні. Загалом, природне випадання вій не має значного впливу на досягнутий після нарощування ефект.

Що стосується матеріальної сторони, як ви вже здогадалися, дане задоволення далеко не з дешевих. Ціна залежить від закладу, безпосередньо варіанту технології і кількісної сторони використовуваного для нарощування сировини.

Природа не всіх обдарувала шикарним і виразним поглядом. Але сучасні технології при розумному підході і використанні дозволяють домогтися бажаного ефекту.


06 квітня 2020, 12:22
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 15 січня

Вісім водіїв працювали на закарпатського автоперевізника без трудового договору

Курс валют на 14 січня

Курс валют на 13 січня

3 ошибки, которые все совершают, покупая телевизор

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину