Рубрика: Економіка

30 березня

Велику приватизацію поставили на паузу

foto

Політичний курс на приватизацію залишається в Україні незмінним, але до стабілізації ситуації держпідприємства і об'єкти великої приватизації не будуть виставлятися на аукціони

До стабілізації ситуації на світових ринках Україна відмовиться від виставлення на конкурси об'єктів великої приватизації. Про це в понеділок, 30 березня, повідомив глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко на сторінці у Facebook.
 
"В умовах світової економічної турбулентності, викликаної епідемією COVID-19, поки приймаємо рішення утриматися від виставлення на приватизаційні аукціони об'єкти великої приватизації і державні підприємства до стабілізації ситуації на фінансових ринках", - написав він.
 
Разом з тим, Сенниченко підкреслив, що політичний курс на приватизацію і залучення інвестицій в економіку України залишаються незмінними: нестратегічні об'єкти і надлишкове майно повинні бути передані на чесних і конкурентних аукціонах компетентним інвесторам.
 
За його словами, підготовка підприємств до залучення інвесторів триває.
 
"Проводяться аудити і розробка маркетингових матеріалів для швидкого виставлення на аукціони об'єктів відразу після подолання кризи", - зазначив голова ФДМ.
 
Він також повідомив, що мала приватизація буде продовжена. За словами Сенниченка, під час недовіри до світових валют, приватизація невеликих об'єктів нерухомості - це можливість для простих українців зберегти заощадження і одночасно зробити інвестицію у свою країну.

 


30 березня 2020, 12:30
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Нацбанк погіршив прогноз падіння економіки України

Польща може опинитися на межі катастрофи без працівників з України — польський експерт

Україна може втратити до 20% врожаю - вчені

В ООН порахували фінансові втрати людства від COVID-19

У другому кварталі економіка України впаде на 11% - НБУ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину