Рубрика: Суспільство

17 березня

У пункті пропуску «Ужгород» оформили майже три сотні українців, що поверталися в україну

foto

Сьогодні від дев’ятої ранку у пункті пропуску «Ужгород - Вишнє Нємецьке» організовано оформлення та пропуск громадян України, які прямують на територію нашої держави

У звязку з епідеміологічною ситуацією та карантинними заходами, багато з наших співвітчизників повертаються з країн Євросоюзу. Через припинення міжнародного автобусного, залізничного та повітряного сполучення, вони проходять прикордонно-митні процедури у пункті пропуску «Вишнє Нємецьке» у пішохідному порядку, інформує пресслужба Чопського прикордонного загону.
Задля забезпечення комфортних умов перетину кордону та дотримання чинного законодавства, прикордонниками Чопського загону У взаємодії з Закарпатською облдержадміністраціїю було забезпечено транспортне перевезення наших співвітчизників. Подорожніх доправляють мікроавтобусами безпосередньо у пункт пропуску. В обовязковому порядку проводиться температурний скринінг. До того ж, усі особи заповнюють бланки письмового зобов’язання про самоізоляцію та звернення до сімейного лікаря по прибутті до місць проживання. Процедура займає до 20 хвилин часу.
Після проведення відповідних прикордонно-митних формальностей громадян перевозять за межі пункту пропуску. Наразі завершено оформлення майже 300 наших співвітчизників. За інформацією Прикордонної поліції Словаччини, такий пропуск пішоходів ними буде здійснюватися до 19.00 22 березня 2020 року.

 


17 березня 2020, 16:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мукачівські поліцейські розшукали 2-річного хлопчика, який заблукав вночі

Більшість українціа залишилися без відпустки цього літа

Закінчився призов на строкову військову службу (ВІДЕО)

На Закарпатті на одного учня у сільсікій школі держава витрачає 26 677 гривень на рік

З початку карантину статус безробітних отримали майже 400 тисяч українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину