Рубрика: Суспільство

16 березня

Як купити портфель та не зашкодити здоров’ю дитини

Чи думали Ви коли-небудь, купуючи своїй дитині портфель, що це придбання може кардинальним чином вплинути на його здоров’я? Адже вага, розміри та інші не менш важливі моменти можуть бути важливими факторами формування постави. Треба розуміти, що шкільні рюкзаки сьогодні мають враховувати всі можливі нюанси розвитку хребта дитини. Тож вибір цього обов’язкового атрибута школяра має бути більш ніж відповідальний, тому і економити на покупці не варто, адже мова йде про здоров’я Вашої дитини.

На що звертати увагу при виборі портфелю?

Ні для кого не секретом, що саме у дитинстві формуються хода та постава. І саме у цей період ризик проблем із хребтом значно підвищується. На це може впливати багато чинників. Не останнє місце у цьому списку займає шкільний рюкзак. Тому, обираючи дитині портфель, звертайте увагу на спинку – вона має бути ортопедичною. Це допоможе сформувати правильну поставу школяра. Також цей шкільний аксесуар має бути зручним, тому наявність м’якої підкладки буде плюсом. Лямки рюкзака повинні регулюватися, щоб мати змогу рівномірно розподілити навантаження по спині.

Як стверджують експерти, ідеальний шкільний портфель має відповідати декільком вимогам. Перша з них – це вага. Для першокласника вона не має перевищувати одного кілограма. А взагалі максимальна вага рюкзака маю бути менше ваги школяра щонайменше у 10 разів. Треба також звернути увагу на ширину лямок, вона має бути від 4 до 5 сантиметрів. А матеріал лямок не має тягнутися. Також рюкзак має бути зручно тримати в руках, тому наявність ручки не буде зайвою. Матеріал цього атрибуту має бути якісними та таким, який не змінить свою форму під час експлуатації. Плюсом також буде, якщо цей матеріал виявиться водостійким.

Як обрати надійного продавця?

Якщо ви вирішили придбати якісний шкільний рюкзак, то цю покупку треба робити у перевірених продавців з ідеальною репутацією. Такими можуть бути тільки спеціалізовані крамниці або Інтернет-магазини. Взагалі покупки в Інтернеті сьогодні стають дедалі популярнішими. Адже за зручністю та економією часу вони значно переважають класичний шопінг. Також треба зазначити, що в Інтернет-магазинах має бути представлена найповніша інформація про продукцію. Але, щоб зробити ідеальний вибір, звертайте увагу на відгуки та гаранті, які дає продавець. Його обізнаність про можливий вплив портфелів на здоров’я дитини має бути на найвищому рівні.


16 березня 2020, 13:46
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


МОЗ затвердило правила роботи басейнів і спортзалів на карантині

Угорщина відкриває чотири пункти пропуску на українсько-угорському кордоні

Нездані екзамени виноградівської поліції: тіло Василя Гоблика, мародерство на ДТП, крадіжка медобладнання, наркотики

У Закарпатській області можуть пом'якшити карантин

Відпочинок на сільських територіях та в нацпарках цього року у пріоритеті

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину