Рубрика: Надзвичайне

15 березня

Польща закриває кордон з Україною: кого пропустять

foto

Польща дозволить в'їзд тільки своїм громадянам, іноземцям, які є подружжям або дітьми громадян країни і деяким іншим категоріям

Польща закрила на кордоні з Україною сім пунктів пропуску з неділі, 15 березня, пише прес-служба Міністерства закордонних справ України у Facebook.
 
"Польща припиняє прикордонний рух на польсько-українському державному кордоні з 00:00 15 березня 2020 року і до подальшого повідомлення на наступних прикордонних пунктах пропуску", - йдеться в повідомленні.
 
До переліку пропускних пунктів увійшли Долгобичув-Угринів - автомобільний, Зосин-Устилуг - автомобільний, Хребне-Рава-Руська - залізничний, Медика-Шегині - автомобільний / піший, Кросценко-Смільниця - автомобільний, Кросценко-Хирів - залізничний, Будомєж-Грушів - автомобільний.
 
На цих пунктах пропуску до Польщі мають право в'їхати тільки свої громадяни, іноземці, які є подружжям або дітьми громадян країни або перебувають під їхньою постійною опікою, іноземці, які мають карту поляка.
 
Також у країну дозволено в'їзд главам дипломатичних місій і членам дипломатичного і консульського персоналу місії, тобто особам, які мають дипломатичний ранг і членам їхніх сімей, іноземцям, які мають право постійного або тимчасового проживання на території Польщі, іноземцям, які мають право працювати на території Польщі, тобто іноземці повинні працювати на тих самих умовах, що і громадяни, які мають дозвіл на роботу, дозвіл на сезонну роботу, декларацію про доручення виконання роботи іноземцю, іноземцям, які ведуть транспортний засіб для перевезення вантажів.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я Польщі, станом на 15 березня у країні побільшало заражених коронавірусом до 103 осіб, померло вже троє людей.

За матеріалами Кореспондент


15 березня 2020, 10:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгородському міськрайонному суді тимчасово запроваджено особливий режим роботи

На Мукачівщині з озера вилучили тіло утопленника

За добу в Ужгороді виявлено 20 нових випадків коронавірусної інфекції

В Україні зафіксовано 1 158 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За минулу добу у 66 закарпатців підтверджено коронавірус методом ПЛР

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину