Рубрика: Суспільство

03 березня

Мукачівці платитиму за проїзд 7 гривень

foto

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради, де було прийнято рішення «Про затвердження тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування»

Йдеться про новий тариф на перевезення у розмірі 7 грн, який пропонують впровадити з 5 березня, інформує Мукачівська міська рада. 
В місті послуги з пасажирських перевезень надає Мукачівське міське комунальне підприємство «Мукачівпастранс», ТОВ «Перевізник-Мукачево» та дев’ять фізичних осіб-підприємців.

Підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті до 7 гривень з минулого року вимагали приватні перевізники міста. У зв’язку зі збільшенням заробітної плати, подорожчанням запчастин та енергоносіїв кажуть працюють у збиток, бо тариф нерентабельний, через що мовляв й відмовляються від маршрутів.
У зв’язку зі збитковістю перевезень перевізники не можуть забезпечити належну якість технічного стану автобусів, дотримання графіків руху на маршрутах та забезпечити безпеку руху, що в майбутньому може привести до аварійних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод. Підвищення тарифу на дві гривні дозволить хоча б триматися на плаву. В свою чергу влада вимагає від перевізників забезпечити належні умов для перевезення пасажирів в громадському транспорті та обладнати маршрутки спеціальними GPS трекерами.
Встановлення нового тарифу на послуги з пасажирських перевезень, розроблені відповідно до вимог Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту.

В лютому тривало обговорення проєкту рішення «Про затвердження тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування в м. Мукачево». Проєкт було оприлюднено для обговорення та пропозицій протягом 30 днів.


03 березня 2020, 18:53
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мукачівські поліцейські розшукали 2-річного хлопчика, який заблукав вночі

Більшість українціа залишилися без відпустки цього літа

Закінчився призов на строкову військову службу (ВІДЕО)

На Закарпатті на одного учня у сільсікій школі держава витрачає 26 677 гривень на рік

З початку карантину статус безробітних отримали майже 400 тисяч українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину